آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اساس فلزیاب های PI

sajjad2500

کاربر
2013-04-06
20
10
با سلام خدمت دوستان عزيز.دوستان در مدار گلداسكنIV گفته شده اندوكتانس لوپ برابر 436UH و اهمش برابر 3.5 است. براي ايجاد اين اندوكتانس و اهم از چه سيمي و با چه تعداد دوري بايد استفاده كرد؟ با استفاده از ماشين حساب محاسبه لوپ اندوكتانس براحتي محاسبه ميشود ولي اهمش چگونه محاسبه ميشود؟چگونه ميشود براي اندوكتانس 436UH اهم 3.5 را بوجود اورد؟

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
سلام تو فایل pdf همه چیز توضیح داده شده. با لوپ 25 یه سکه 10 تومنی رو از 30 سانتی به راحتی پیدا میکرد.البته با حداقل پهنای پالس اینو هم بگم که ساختار مدار طوریه که به راحتی میتونید روی اون تغییرات رو اعمال کنید.در ضمن اون نقشه مدار ور که فرستادید به نظر من وقت خودتون رو با اون نگیرید بهتره

sajjad2500

کاربر
2013-04-06
20
10
با سلام خدمت دوست عزيز parse gade و همه دوستان.دوست عزيز شما مدار
hammerhead را با همان لوپي كه گفته درست كرده ايد؟ لوپ به همان صورتي است كه گفته؟(نامرتب و درهم) يا اينكه بصورت تخت هم ميشود لوپ را درست كرد؟
به غير از سيم 0.40 از سيم ديگري هم در مدار
hammerhead استفاده كرده ايد؟
با تشكر

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
با سلام خدمت دوستان عزيز.دوستان در مدار گلداسكنIV گفته شده اندوكتانس لوپ برابر 436UH و اهمش برابر 3.5 است. براي ايجاد اين اندوكتانس و اهم از چه سيمي و با چه تعداد دوري بايد استفاده كرد؟ با استفاده از ماشين حساب محاسبه لوپ اندوكتانس براحتي محاسبه ميشود ولي اهمش چگونه محاسبه ميشود؟چگونه ميشود براي اندوكتانس 436UH اهم 3.5 را بوجود اورد؟

لوپ تخت بپیچید.
مشخصات:
قطر داخلی: 152 میلیمتر
37 دور سیم نمره 0.50

delta-pulse

کاربر
2012-10-30
8
10
سلام
آقای مدیر نمیدونم چی شده که قبل بودن شما آقای محمد خیلی بهتر این تاپیک ها رو مدیریت میکردن و به همه کاربرا کمک میکردن و من احساس میکنم شما یکم نمی توانید انتقاد پذیر باشید و کاربری که به شما انتقاد میکند رو بن میکنید . شما بعضی کاربران واقعا با سواد بالا رو در بخش فلزیاب بن کردید که اصلا نباید اینجوری بشه . شما نمیتونید به کل این بخش رسیدکی کنید و نمیکزارید هم کاربرای دیکه هم که کمک میکنند و بحث میکنند رو فورا پست ها رو یا پاک میکنید یا میبندین یا کاربرا رو بن میکنید . این اصلا درست نیست به نظرم

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
کاملا با کاربر delta-pulse موافقم مثلا تاپیک فلزیاب 12 رگولاتوره که این مدار علاقمندانی زیادی در فروم فلزیاب داره بدونه هیچ گونه عذر موجه ای جناب jfrras قفل کردن هیچ گونه درگیری لفظی بحثی تندی هم در میان نبوده شاید از به نتیجه رسیدن تاپیک متضرضر میشده ایشون

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
کاملا با کاربر delta-pulse موافقم مثلا تاپیک فلزیاب 12 رگولاتوره که این مدار علاقمندانی زیادی در فروم فلزیاب داره بدونه هیچ گونه عذر موجه ای جناب jfrras قفل کردن هیچ گونه درگیری لفظی بحثی تندی هم در میان نبوده شاید از به نتیجه رسیدن تاپیک متضرضر میشده ایشون

جناب hmd-sat مدیر مستقیم این بخش مدیر زحمت کشمون جناب Mr MeTaL هستند . بنده در کارهای ایشون دخالتی نمی کنم .!!! مگر اینکه تشریف نداشته باشند. تعدادی از کاربران بدون هیچ گونه اغماضی بهم توهین می کردند. طبق دستور معاون محترم این پستها حذف شدند .و با این حال باز دست از پست های اسپمشون بر نداشتند مجبور شدیم تایپیک رو ببندیم. دیگه قرار نیست که پست های ....... به شما نمایش داده بشن.!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mr MeTaL

majid2991

کاربر
2009-08-13
42
91
آره. پست من رو هم که توش در مورد clone pi AVR نوشته بودم بدون اینکه به من اطلاع بدن خودسرانه تغییر و قفل کردند!!!!

من میخاستم نتایج رو برای دوستان بذارم که دیدم پستم قفل شده!!!

اگه اینجوریه منم دیگه هیچگونه پستی اینجا نمیزنم (منو باش که میخاستم نتایج مربوط به TGSL رو بذارم که با تفکیک بود تا دوستان بسازن)
بهرحال مهم نیست. ظاهرا مدیران سایت فقط به فکر منافع خودشون هستن

درضمن من نقشه و فایل هگز کلون پی آی رو به دوستمون Mrmetal دادم.اگه کسی خواست بره از ایشون بگیره چون احتمالا بعد از این پست منو بلاک کنن

به هر حال از همه ی دوستانی که تو این چند وقت سر مباحث مختلف با من شرکت کردن متشکرم

خداحافظ همگی.

آخرین ویرایش:
بالا