آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل نرم افزار jaf بدون نیاز به باکس+ورژن نهایی برنامه JAF 1.98.65 Final

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
با سلام
ایا گوشی 3230 رو میشه با این روش اپدیت کرد؟؟البته بدون باکس
اگه میشه چرا جف گوشیمو نمیشناسه؟؟؟؟

این تاپیک کمی قدیمی شده شما اگر آخرین ورژن برنامه jaf رو پیدا کنید احتمال زیاد میشه. اما به طور کل با باکس بهتر هست و کم خطر تر. با جف مخصوصا اگه وارد نباید اشتباه کنید گوشی میره روی حالت dead و در این حالت برگردوندن گوشی سخت میشه و فقط باکس نیاز هست

hamid.reza3

کاربر
2012-11-08
3
1
ممنون
ایا میشه بگید اخرین ورژن 3230 کجا میشه پیدا کرد؟
اخرین ورژن جف چنده؟؟؟

JOZAN

کاربر
2012-10-28
1
0
من هرکاری کردم نتونستم فایل ها رو به نرم افزار معرفی کنم/از زحمات همه بخصوص جناب نکویی کمال تشکردارم

hamidzare

کاربر
2013-02-05
1
0
این چه سایت تعطیلیه؟سه تا دانلود کردیم میگه بره چهارمی باید 1 روز صبر کنیم!!!!این روش کسب در آمد جدیده؟!!!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
روزی ده دانلود برای همه محدود هست. شما حتما با دانلود منیجر دانلود کردید که همه محدودیتون سریع تمام شده.

در ضمن این روش کسب درآمد نیست چون در هر مقامی باشید همین محدودیت رو دارید.

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
این چه سایت تعطیلیه؟سه تا دانلود کردیم میگه بره چهارمی باید 1 روز صبر کنیم!!!!این روش کسب در آمد جدیده؟!!!

سلام ووقت بخیر

دوست عزیز شاید مشکل دیرآمدندلینک دانلود از اینترنت تون باشد نه از سایت؟

واگرهم مشکل سرعت یا دانلود دارید وفکر میکنیداز سایت می باشد هم متوانید دربخش نظرات و پیشنهادات مطرح کنید وهم اینکه سوال برای حل
مشکل تون مطرح کنید تابتوانیم راهنمایی تون کنیم.
ضمنآاینکه شما هزنیه هنوز پرداخت نکردیدو عزیزانی که مبلغی ناچیزی راهم پرداخت کردند در قبالش دادند 100برابر چه عرض کنم بیشتر ازهزار برابر این مبلغ کسب علم میکنند وهمچنین این میلغ بعد تعمیر قطعه ای که از این سایت مشکل شو ن حل شد بدست خواهد امد و شاید هم بیشتر.بنده هم میبینید کاربرویژه شدم بخاطرفعالیت هایی در انجمن تلفن همراه داشتم و به صلاح دید مدیران واستاید عزیز کاربر ویژه شدم واگرهم روزی کاربر ویژه هم نباشم ونبودم بنده این مبلغ ناچیز که سال یه بار بایدپرداخت کرده شود را پرداخت میکردم وچون این سایت هم از نظرمحتوای علمی و هم تجربی سایتی پرمحتوا و کاملی می باشد .و بعد اینکه کسی به اجبار عضو سایت نشده به اختیار خودش عضو این سایت خوب ومفید شده است

آخرین ویرایش:

shahram1320

کاربر vip
کاربر
2013-10-14
123
256
سلام من موقع فلش کردن با پیام زیر مواجه میشم Untitled.jpg

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

دوست عزيز تيك بكاپ رو برداريد مشكل شما بر طرف مي شه يا مي تونييد از كرك دانگل بست استفاده نماييد كه از همه بي دردسرتره اين هم اينكش خدمت شما:

InfinityBox_cracked install_BEST_v1.61

shahram1320

کاربر vip
کاربر
2013-10-14
123
256
از همین ورژنی که گفتی استفاده میکنم تیک بکاپ رو پیدا نکردم

بالا