آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل نرم افزار jaf بدون نیاز به باکس+ورژن نهایی برنامه JAF 1.98.65 Final

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز بر روی ویندوز 7 امولاتور خودش رو می خواد. توصیه میکنم از ابتدا دقیق نحوه نصب رو بخونید و از فایلهایی که من قرار دادم استفاده کنید مشکلی نخواهید داشت. مراحل رو دقیق یکی به یکی برید جلو و امولاتور رو درست اجرا کنید
اگر ویندوزتون 7 هست بر روی ویندوز xp امتحان کنید

roohollah135

کاربر
2011-12-17
1
1
سلام خسته نباشید آیا برنا مه ای ، فریموری ، دستورالعملی برای آپدیت یا فلش کردن گوشی نوکیا E62 در دسترس دارید حتماًٌ اعلام کنید خیلی بهش نیاز دارم یکبار این گوشی رو آپدیت کردم دیگه SMS نمی فرسته و خیلی از برنامه های نصب شده روش دیگه نصب نمیشه علت چیه لطفاً راهنمایی کنید

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام خسته نباشید آیا برنا مه ای ، فریموری ، دستورالعملی برای آپدیت یا فلش کردن گوشی نوکیا E62 در دسترس دارید حتماًٌ اعلام کنید خیلی بهش نیاز دارم یکبار این گوشی رو آپدیت کردم دیگه SMS نمی فرسته و خیلی از برنامه های نصب شده روش دیگه نصب نمیشه علت چیه لطفاً راهنمایی کنید

سلام

دوست عزیز برای فلاش این گوشی می تونیید از کرک نرم افزار فونیکس استفاده کنیید اگه لازم بود بگید براتون اپلود کنم

esi_199

کاربر
2012-05-27
1
2
اقا سلام من گوشیم c7 هست و rm675 داره ولی تو برنامه این rm نداره چه کنم؟؟؟؟ خواهشا کمکم کنید به خدا سر درد گرفتم انقد این ور انور رفتم
(لازم به ذکر دیدم بگم گوشیم مرده و روشن نمیشه)

آخرین ویرایش:

mohsen1350

کاربر
2011-02-24
6
17
بعد از دانلود هنگام خارج کردن از حالت زیپ ارور میده یا پیغام هک بودن میده اشکال کار چیه

mohsen1350

کاربر
2011-02-24
6
17
دوست عزیز از برنامهNAVFIRM PLASبرای گرفتن فایلهایRM675استفاده کنید و انها را پس از دانلود کردن در پروداکت نرم افزارتان کپی کنید

mohsen1350

کاربر
2011-02-24
6
17
اقا سلام من گوشیم c7 هست و rm675 داره ولی تو برنامه این rm نداره چه کنم؟؟؟؟ خواهشا کمکم کنید به خدا سر درد گرفتم انقد این ور انور رفتم
(لازم به ذکر دیدم بگم گوشیم مرده و روشن نمیشه)

بهتره از برنامهNAVFIRM فایلها رو دانلود کنید و در پروداکت نرم افزار کپی کنید برای فلش کردن این گوشی برنامه PHONIX هم عالیه فقط باید فایل های فلش را در پروداکت ان هم کپی بشه

mozhgan69

کاربر
2012-09-15
1
0
سلام...من وقتی امولاتور رو اجرا میکنم وحتی در properties هم ویندوز ویستا رو انتخاب میکنم باز هم این ارور رو دارم..میشه لطفا کمکم کنید؟
Checking Windows version ...

Windows version: Microsoft
Searching for JAF install location ...
JAF.EXE find in: C:\Program Files\ODEON\JAF\
Enable SafeDllSearchMode ...
Saved winscard.dll to: C:\Program Files\ODEON\JAF\Flash\winscard.dll
ERROR: Not supported Windows version

hamid.reza3

کاربر
2012-11-08
3
1