آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش های لازم برای چگونگی استفاده از انجمن

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
آیا مجبور کردن کاربران به خرید فایلهای مورد نیاز از فروشگاه به دلیل محدودیت دانلود منطقی است؟
فقط خواهش میکنم از پاسخ های از نوع نمیخوای برو جای دیگه ندهید!!!!!!

دوستان شما متوجه منظور ایشان شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hmm::hmm::hmm::hmm:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
آیا مجبور کردن کاربران به خرید فایلهای مورد نیاز از فروشگاه به دلیل محدودیت دانلود منطقی است؟
فقط خواهش میکنم از پاسخ های از نوع نمیخوای برو جای دیگه ندهید!!!!!!

دوست عزیز محدودیت دانلود کاری به فروشگاه ها نداره. مگر فایلهایی که دانلود میکنید در قسمت فروشگاه هم هست که بخرید؟

درضمن اون فایلی که گفتید به 18 قسمت تقسیم شده میشه من ببینم؟ حالا 18 نه به 10 قسمت شده هم اگر هست لطفا به من نشون بدید اصلاحش کنم و در یک پارت بگذارمش.

faridddd

کاربر
2010-08-16
10
35
دوستان شما متوجه منظور ایشان شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hmm::hmm::hmm::hmm:
جهت اطلاغ این دوست عزیز!!!!
اين انجمن داراي محدوديت دانلود در 24 ساعت شبانه روز مي باشد . يعني شما در هر 24 ساعت تنها قادر به دانلود 10 فايل هستيد . اين محدوديت براي کاربران فعال روي 15 فايل تنظيم شده است .

اين محدوديت به چند دليل اعمال شده :

چون فايل هاي ضميمه سايت بسيار زياد است و تعداد کاربران آنلاين هم بالاست ، در صورتيکه تعداد زيادي شروع به دانلود فايل هاي انجمن نمايند فشار زيادي روي سرور اعمال خواهد شد و عملا استفاده از سايت ممکن نخواهد بود .

با اين روش جلوي برخي افراد سودجو که شروع به دانلود فايل هاي ضميمه و قرار دادن آن ها در انجمن هاي خود مي نمايند يا فايل ها را به صورت سي دي به فروش مي رسانند گرفته مي شود .

چنانچه دوستان به فايل هاي ضميمه انجمن احتياج داشتند مي توانند ضميمه هاي سايت را از فروشگاه انجمن خريداري نمايند .

faridddd

کاربر
2010-08-16
10
35
دوست عزیز محدودیت دانلود کاری به فروشگاه ها نداره. مگر فایلهایی که دانلود میکنید در قسمت فروشگاه هم هست که بخرید؟

درضمن اون فایلی که گفتید به 18 قسمت تقسیم شده میشه من ببینم؟ حالا 18 نه به 10 قسمت شده هم اگر هست لطفا به من نشون بدید اصلاحش کنم و در یک پارت بگذارمش.

دوستهای عزیزی که به این عدد 18 قسمت حساس شده اند، لطفاً پست های آقای Service manual در تاپیک فایل های ایپرام ، فلش ، آپگرید ال سی دی های سامسونگ ... را ببینند. حتماً فلش های 12 یا 9 یا 8 قسمتی میبینند.
در ضمن من فکر نمیکنم شما بتونید همیشه تمام سایت را بررسی کنید و این فایل ها را یکپارچه کنید.

Revenger

کاربر
2013-03-28
12
117
س لام , دوست عزیز بعد از ارسال هر پست (تاپیک) ؛ فقط 48 ساعت برای ویرایش ان فرصت دارید . با مطالعه و اجرای قوانین سایت دچار مشگل نخواهید شد . موفق باشید

برادر من 48 وقت ویرایش دارم
من بعد از 10 دقیقه میخوام ویرایش کنم نمیشه

شما میگی 48 ساعت؟

حمید فرهادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-14
910
15,941
KERMANSHAH
برادر من 48 وقت ویرایش دارم
من بعد از 10 دقیقه میخوام ویرایش کنم نمیشه

شما میگی 48 ساعت؟

سلام دوست عزیز , جهت بهرمندی از مجموعه سایت و ارتقاء دانش فنی ؛ بهتره عضو VIP شده که بطور خودکار , زمان ویرایش پست ارسالی ؛ قطعنا 48 ساعته خواهد بود . موفق باشید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستهای عزیزی که به این عدد 18 قسمت حساس شده اند، لطفاً پست های آقای Service manual در تاپیک فایل های ایپرام ، فلش ، آپگرید ال سی دی های سامسونگ ... را ببینند. حتماً فلش های 12 یا 9 یا 8 قسمتی میبینند.
در ضمن من فکر نمیکنم شما بتونید همیشه تمام سایت را بررسی کنید و این فایل ها را یکپارچه کنید.

من از شما خواستم به من اونهایی که 18 قسمتی تقسیم شده نشون بدید تا اصلاح کنم. دیگه شما چه کار دارید که من میتونم یا نمیتونم؟؟

مورد بعد اینکه هر 24 ساعت نیست و هر 12 ساعت می تونید 10 فایل دانلود کنید که بیشتر هم نیازتون نمیشه.
مورد بعد اون متنی که نوشته شده باید برید از فروشگاه ها خرید کنید کجا نوشته؟ اگر جایی هم هست بگید من اصلاحش کنم چون تو فروشگاه ها فایلهای ضمیمه رو نه کسی داره و نه میفروشه. میتونید خودتون برید فروشگاه ها رو ببینید.
همه چیز با داد و بیداد راه انداختن درست نمیشه. هر مشکلی داشتید اینجا ناظر فنی داره میتونید پیام بدید بهش و علت رو جویا بشید و بخواین کمک کنه.
اگر می خواین بیاین همه فایلها رو تند تند دانلود کنید که بحثش جداست بله چنین اجازه ای به کاربرها نمیدیم. ولی اگر برای استفاده شخصی می خواین نیازتون برطرف میشه. اونهایی هم تعداد پارتهاش خیلی زیاده لینک بدید من اصلاح میکنم. اگر نکردم بعد بگید نمی کنید.

faridddd

کاربر
2010-08-16
10
35
من از شما خواستم به من اونهایی که 18 قسمتی تقسیم شده نشون بدید تا اصلاح کنم. دیگه شما چه کار دارید که من میتونم یا نمیتونم؟؟

مورد بعد اینکه هر 24 ساعت نیست و هر 12 ساعت می تونید 10 فایل دانلود کنید که بیشتر هم نیازتون نمیشه.
مورد بعد اون متنی که نوشته شده باید برید از فروشگاه ها خرید کنید کجا نوشته؟ اگر جایی هم هست بگید من اصلاحش کنم چون تو فروشگاه ها فایلهای ضمیمه رو نه کسی داره و نه میفروشه. میتونید خودتون برید فروشگاه ها رو ببینید.
همه چیز با داد و بیداد راه انداختن درست نمیشه. هر مشکلی داشتید اینجا ناظر فنی داره میتونید پیام بدید بهش و علت رو جویا بشید و بخواین کمک کنه.
اگر می خواین بیاین همه فایلها رو تند تند دانلود کنید که بحثش جداست بله چنین اجازه ای به کاربرها نمیدیم. ولی اگر برای استفاده شخصی می خواین نیازتون برطرف میشه. اونهایی هم تعداد پارتهاش خیلی زیاده لینک بدید من اصلاح میکنم. اگر نکردم بعد بگید نمی کنید.

جناب ناظر فنی
جواب سوالاتون را در پست های قبلی دادم. هم جایی از راهنما که نوشته شده از فروشگاه خرید کنید و هم جایی که میتونید فایل های 12 قسمتی راببینید.
هدف من از مطرح کردن این حرفها انتقاد از روشهای مدیریتی سایت هست و نه دادو بیداد!!!! که ظاهراً شما به آن علاقه مندید.
جواب انتقاد، اگر بتوانید پذیرای آن باشید، پاسخ منطقی و متین است.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_esf

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر می خواین مشکلتون حل بشه فقط کاری که میگم انجام بدید، لینک راهنمایی که میگید نوشته از فروشگاه بخرید به من بدید اصلاح کنم چون اگر چنین چیزی نوشته شده اشتباه هست. فایلها رو فروشگاه ها ندارند. فروشگاه های ما فقط قطعه فروشن و مستقل از سایت.
دوم فایل 12 قسمتی رو لینک بدید من یک قسمتی میکنم هر تعداد که باشه من اصلاح میکنم.
اگر هم نمیخواین لینک بدید پس این بحث و ادامه ندید. جواب انتقاد هم کاملا منطقی و متین هست به شرطی شما منطقی انتقاد کنید.
من تمام قسمتهای سایت رو حفظ نیستم یا لینک میدید درست میشه یا بیخیال میشید و به همین شیوه ادامه میدید...
موفق باشید

بالا