آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

epx-4000 ساخت شرکت okm آلمان

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
47
دوست عزیز عینک 5000 اسکن زنده زمین را نشان میده یعنی همان اسکنی که بعد از برداشت به دستگاه میفرستی را میتونی همان لحظه ببینی این مورد را اکثرا با دیدن زنده زمین اشتباه میگیرند

mahka59

کاربر vip
کاربر
2012-09-21
58
103
یک داستگاه فلزیاب exp4000 دارم که کد فعال ان تمام شده کسی هست در این زمینه به من کمک کند.
و در ضمن ایا نرم افزار ان روی ویندوز سون کار میکند یا خیر؟

کلنگ

کاربر
2013-09-02
2
3
بی خیال بابا عزیز این که میگی به درد نخوره ففلز 60*60 که خیلی زیاده بابام جان اگی یک چیزی به اندازه قوطی کنسرو رو تو تست زدید اون به در دتون میخوره تو 2متری حداقل وگرنه دستگاه به درد نخوره بعدشم فقط برا طلا ونقره تفکیکش باشه..نمیدون تفکیکش آهنی وغیره آهنی سرکاریه نخرید که توپاچتون میره بدجور باپولتون برید یک پراید درب داغوم بخرید باز سود کردید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a.t.r.z

siavosh1

کاربر
2013-07-14
2
2
exp3000 , 4000 و 5000 جز بهترین دتکتورهای تصویری هستن که البته قیمت اورجینالش از مبالغی که دوستان در بالا گفتن خیلی بالاتره ( میتونید از خود سایت آلمانی قیمت بگیرید )
ببینید دوتا نکته میگم برای دوستانی که با دستگاه های تصویری مشکل دارن
نکته 1 : کار با دستگاه تصویری یک مقدار تخصصی هست و اپراتور دستگاه باید بتونه تصاویر راداری رو خطایابی و معنی کنه که بدون تعارف میدونم 99 درصد دوستان این تخصص رو ندارن و فقط درحدی که فروشنده بهشون یاد داده این توانایی رو دارن و متاسفانه باید بگم به احتمال زیاد 99 درصد فروشنده ها هم این تکنیک رو خودشون هم بلد نیستند! آقا جان تخصصه یعنی یا باید بری دانشگاه درسشو بخونی یا اینکه توی دوره های نظامی ارتش دوره کدینگ و پروتکل های راداری رو دیده باشی تا بفهمی اون تصویر چی میگه ( هرجا که قرمز شد معنیه فلز یا غیر فلز نمیده )
نکته 2 : وقتی یک دستگاه آکبند رو نصف قیمت درج شده تو سایت اصل کمپانی میخرید عزیزم یعنی اسباب بازی خریدی ! وقتی میبینی دستگاهت هیچ چیزی رو نمیگیره و تصاویرت در صورت وجود تارگت داره هر دفعه تغیر میکنه بدون که دستگاه تقلبی خریدی و اگرنه این دستگاه اگر اورجینال باشه و سوپر سنسور داشته باشه تا 8 متر عملی جواب میده که فکر نمیکنم کسی به بیشتر از این عمق نیاز داشته باشه

aziz_1388

کاربر
2011-03-27
19
47
47
من با نظر شما کاملا مخالفم !!! من شخص اماتور نیستم با 6 مدل از این اشغال او کا ام کار کرده ام و همه فوت و فن اسکن گرفتن و انالیزش را بلدم هیچی نداره بخدا تا 3 متر هم بزور اسکن میده چه برسه به 8متر در ضمن من دستگاه را خودم از آلمان خریدم اوردم امارات از انجا هم با لنج اوردم ایران پس دستگاه من اصل بوده ولی اصلش هم هیچی نداره

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113

دوستان عزیز لازم به ذکر میباشد..ایشون یعنی اقای عزیز 1388 ..همان عزیز در انجمن علی عزیزیان کلاهبردار که دستگاه دستساز ایرانی رو به قسمت18 میلیون!!!!!!!!!! میدهد../.همین اقای عزیز زمانی تبلیغات دستگاه شیر محمدی در ارومیه رو میکرد..این اقا عزیز زمانی میگفت من فقط اوپراتورم و اموزش میدم اما الان داره فروشندگی میکنه..
بله ایشون صاحب سایت فلزیاد:d میباشد.. و یکی از کلاهبرداران قهار هستش...البته روش ایشون اینگونه هستش که دمورد بعضی سیستمها اطلاعاتی میدهد هرچند بنظر شخص بنده ایشون چیز خاصی هم نمیدونه! اما بعد که طرف رو خام کرد میکشونه سمت خودش...

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
دوستان خیال گنج یابی با سیستم یک خیال خام هستش..البته نمیگم اصلا پیدا نمیشه اما هزار نفر یکی هست..وگرنه مفرغ از قبر به چدرد ما میخوره؟ یا چنتا مهره یا یه خنجر پوسیده اینا ارزش مادی ندارن و کسی پول بالاش نمیده.جنسهای سطحی اکثرا رفتن و اکثرا جنسای عمقی مونده ...دستگاه شما باید بتونه یک مس50-50 رو در سه متر بزنه تا بهش گفت میتونه گنج پیدا کنه..خلاف این باشه چیز خاصی پیدا نمیکنید. و درضمن کسی میاد میگه فلان چیز بهتره و خیلی خوبه و فلان.اول ببینید خودش چیزی پیدا کرده یا نه! اگر چیزی پیدا کرده باشه نمیاد دستگاه بفروشه..الان نمونش همین حمید و مجتبی فلزجو اگر دستگاهشون عالی بود خوب خودش میرفت یه چیزی پیدا میکرد از این تبلیغات و اعصاب خوردی و کشمکش انجمنی هم راحت میکرد و حال و حول میکرد..
پس از قدیم گفتن بشنو و باور نکن.

بالا