آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل شد - روشن نشدن گوشی سونی K510

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام من یک گوشی سونی اریکسون مدل 510دارم مه باتری اون خراب شده بود ومن خواستم با باتری گوشی دیگه ایی موبایل رو روشن کنم که وقتی با سیم باتری رو به گوشی وصل کردم فقط ال ای دی پشت صفحه روشن شد ودیگه گوشی روشن نشد باتری خود همین مدل رو گرفتم هم دیگه روشن نشد سوالم اینه که ایا سخت افزار خراب شده یا نرم افزاریه جوابم رو بدید خیلی متشکرم

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
پاسخ : روشن نشدن در گوشی سونی اریکسون مدل k510

سلام باتری نوکیا رو بهش وصل کردم با دو تا گیره سوسماری ولتاژ مثبت ومنفی باتری رو به پایه +و- گوشی وصل کردم مدل باتری مذکور هم bL-5C هست اولش گوشی برای یک بار به مدت کوتاهی روشن شد ودوباره خاموش شد ولی دوباره که روشن گردم این حالتی شد

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680

سلام

الان بک لایت lcd روشن میشه و چشمک میزنه ؟

احتمال زیاد فریمور گوشی مشکل پیدا کرده که باید فلش بشه

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

دوست عزیز میتونید با برنامه setool یه لاگ از گوشی بگیرید و بزارید؟
دانلود نرم افزار
بعد از اجرای برنامه روی گزینه Identify کلیک کنید و دکمه C گوشی رو بچسبید و به کامپبوتر وصل کنید.
بعد مشخصاتی که نرم افزار بهتون داد رو اینجا بزارید
با تشکر

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

سلام با چه کابلی گوشی رو به کامپیوتر باید وصل کنم متشکرم

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

سلام امروز وقتی با کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم وو باتری رو جا زدم ودکمه cرو چند ثانیه فشار دادم ودوباره که دکمه پاور رو زدم گوشی روشن شد وکار کرد حتی چند بار هم گوشی رو روشن وخاموش کردم مشکلی نداشت باسیمکارت هم تست کردم گوشی داره کار میکنه با تشکر از شما دوست عزیز که کمک کردید

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

سلام امروز وقتی با کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم وو باتری رو جا زدم ودکمه cرو چند ثانیه فشار دادم ودوباره که دکمه پاور رو زدم گوشی روشن شد وکار کرد حتی چند بار هم گوشی رو روشن وخاموش کردم مشکلی نداشت باسیمکارت هم تست کردم گوشی داره کار میکنه با تشکر از شما دوست عزیز که کمک کردید
دوست عزیز وقتی باطری نوکیا رو به گوشیتون وصل کردید گوشیتون به حالت فلش مود رفته بوده و با این کارتون به حالت Normal برگشته
مطمئن باشید بدون مشکل کار خواهد کرد

tala67

کاربر
2014-09-04
1
0
سلام .من هم این مشکلو دارم ,وقتی دکمه پاور رو میزنم lcd ایش یه لحظه چشمک میزنه ودیگه هیچی نمیاد ؛میره بحالت خاموشی. میشه مشکل منو حل کنید؟؟؟؟ نمیخام گوشیم فلش شه چون کلی اس ام اس دارم توش!!!

بالا