آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اشکال در عملکرد تستر LCR-T7

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
سلام یعنی هیچ کس در مورد پروگرام میکرو این مدل تستر T7 اطلاعاتی نداره یه لطفی بکنه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟
سلام جناب سهیلی
همونطور که روی برد مشخص هست (C5.1.3_2022/5/25) این ورژن جدیده و هنوز فایل اون منتشر نشده. به شخصه خیلی جستجو کردم تا کمکی کرده باشم؛ اما متاسفانه موفق نشدم.
به نظرم بهتره چند وقتی دستگاه رو کنار بذارید تا فایل اون منتشر بشه.

majidsohile

کاربر vip
کاربر
2023-01-30
22
19
سلام خیلی ممنونم از پاسخ جنابعالی بله من هم زیاد تو اینترنت گشتم فایلی با این مشخصه پیدا نکردم در هر صورت از شما سپاسگذارم

sivier

کاربر
2021-12-02
87
69
با سلام بله مقاومتها چک شد و مقدار اونها درسته و اون قطعه U6 شماره فنی V05 داره که البته خیلی احتمال داره خراب شده باشه که من خریدم وبعد از تعویض اعلام نتیجه میکنم و تمامی مسیرهاش رو روی عکس مشخص کردم .یه نکته تستر من LCR-T7 است ولی میکرو Atmega328p روش نصب شده ولی روی اکثر T7 ها میکرو Atmega324 نصبه وبا اونها فرق میکنه اگر من بخوام احتمالا میکرو تعویض کنم باید کدوم فایل رو روش رایت کنم ممنونمشاهده فایل‌پیوست 190900مشاهده فایل‌پیوست 190900

با درود فراوان.دوست عزیزم میشه لطف کنید بفرمایید که این قطعه که vo5 روش زده چی هستش/منم گیر همین قطعه هستم.ممنون اگه رفقا اسلاعی دارن لطف کنن اطلاع بدن

majidsohile

کاربر vip
کاربر
2023-01-30
22
19
با سلام خدمت شما دوست گرامی تا اونجایی که من تحقیق کردم یک دیود محافظ ولتاژ 5 ولت است و نقش محافظ داره من از سایت اسکای تکنولوژی خریدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parsia90

mehdipanah

کاربر vip
vip
کاربر
سلام و عرض ادب من هم تسترT7 دارم وبه مشکل خوردم چک کردم همین قطعه با علامتVO5اتصال شده بود از مدار خارج کردم تستر روشن شد ولی اشتباه کار میکنه میخاستم بدونم این قطعه چیه و آیا شما مثل خودش رو پیدا کردین یا مشابه گرفتید ممنون میشم پاسخ بدین

sivier

کاربر
2021-12-02
87
69
با سلام خدمت شما دوست گرامی تا اونجایی که من تحقیق کردم یک دیود محافظ ولتاژ 5 ولت است و نقش محافظ داره من از سایت اسکای تکنولوژی خریدم

درود میشه لطف کنید مشخصات این دیود رو لطف کنید.هرچی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم.ممنون

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
درود میشه لطف کنید مشخصات این دیود رو لطف کنید.هرچی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم.ممنون

سلام
تو پست ۱۲ همین تاپیک دیتا شیت ارایه شده.
ضمنا پست شماره ۱۸ رو هم اگر بخونید، اطلاعات خوبی داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sivier

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
سلام جناب Mahdi258258
تو پست شماره ۱۷۶ از انجمن تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4 یه فایل با یه ادعا از سوی یه سایت خارجی مطرح کردم. محبت می‌فرمایید:
۱- ابتدا صحت گفتار رو بررسی بفرمایید
۲- و در ادامه اگر درست هست و به درد انجمن T7 میخوره، در اینجا هم منعکس بفرمایید.
ضمنا نام این انجمن به اشتباه TCR-T7 ثبت شده که اگر شما امکان تغییر اونو دارید، به LCR-T7 تغییرش بدید.
ممنون از محبت‌تون

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
درود، اگر تستر روشن میشه ولی قطعات اشتباه تشخیص میده، مشکل از ترانزیستور های داخل دستگاه هست که اتصال کوتاه شدن.

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
804
1,349
پاسخ : اشکال در عملکرد تستر LCR-T7

سلام
دوستانی که میکرو تستر‌ اونها Atmega328 هست و دنبال برنامه میکرو هستند؛ جناب Mahdi258258 قبلا یک سری فایل، مربوط به این میکرو رو در انجمن LCR-T4 قرار دادن.
از اونجایی که این انجمن گسترده شده و گشتن داخل اون سخت، لذا فایل مربوط به میکرو Atmega328 اون رو جدا کرده و در ادامه میارم.
دوستانی که هر کدام از این فایلها، روی تستر T7 اونها جواب داد؛ محبت کنن؛ فایل مربوطه بعلاوه تصویر جعبه تستر و برد اون رو قرار بدن تا دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن.
فقط تاکیدا ۲ نکته عرض میشه
۱- حتما حتما حتما از میکرو جدید برای پروگرام برنامه استفاده کنید تا اگر موفق نبودید؛ برنامه اصلی میکرو آسیب نبینه.
۲- معمولا داخل هر پوشه، یه فایل txt هست؛ ابتدا اونو مطالعه و در صورت همخوانی با پارامترهای میکرو و برد، اقدام به پروگرام روی میکرو کنید.

علاوه بر فایلهای میکرو ۳۲۸ ، فایل اصلی جناب Mahdi258258 رو هم (با نام TransistorTester-source-master ) قرار میدم.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا