آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک درخصوص فلزیابDEEPSCAN 6000

parsadadashi

کاربر
2022-03-15
8
1
سلام دوستان

کسی از بزرگواران انجمن دستگاه پالسی فوق روداره ویااسم شرکت سازنده رومیدونه بهم راهنمایی کنه،بدون تفکیکه وظاهراکه بایدایرانی باشه .

باتشکر

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
سلام دوستان

کسی از بزرگواران انجمن دستگاه پالسی فوق روداره ویااسم شرکت سازنده رومیدونه بهم راهنمایی کنه،بدون تفکیکه وظاهراکه بایدایرانی باشه .

باتشکر
سلام . تصاویرش رو اپلود کنید .

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
سلام دوستان

باتشکر
کمک خواستین اماننوشتین مشکل شمادرکدوم قسمته،نرم افزاری مشکل پیش اومده یاسخت افزاری؟
به جهت فکر کنم درخصوص این فلزیاب چندسال پیش درهمین انجمن تایپیکی بازشده باشه، بگردین پیدامیکنین،امیدوارم که مطلب مفیدی دراونجاپیداکنین وبتونین مشکلتون رو حل کنین.

parsadadashi

کاربر
2022-03-15
8
1
باتشکرازجنابjfrras وجنابroshik
بله تایپیکی برای این فلزیاب هست باعنوان فلزیاب پالسی دیپ اسکن6000
بزرگواری که تایپیک مربوطه روبازکرده ظاهرامیخواسته مدارشو مهندسی معکوس بزنه حالا نمی‌دونم موفق شده یانه،امامشکلم بااون اطلاعات حل نمیشه چون مشکلم درقسمت نمایشگرشه والان هیچ نوشته‌ای روی نمایشگر4*20ندارم تغذیه و کنتراست وسخت افزارشم روچک کردم به مورد مشکوکی برنخوردم مونده فقط ایسی میکرووخودصفحه نمایشگر،میخوام نمایشگرروعوض کنم امیدوارم که ازاین یکی باشه چون اگه میکروباشه وسوخته باشه😭

parsadadashi

کاربر
2022-03-15
8
1
امیدوارم موفق بشی
تا شماتیک شو نداشته باشی مشکلشو نمی تونی حل کنی.
ممنونم جنابalidelkhahشمااستادمن هستید
امامشکلی که من دارم فکر نمیکنم نیازی به دراوردن شماتیک فلزیاب داشته باشه ،قسمت تغذیه این قسمت ازمدارو نمایشگرومیکرووکلیدهاومسیرهای ارتباطیشون کاملا مشخصه به غیرازمیکرووصفحه نمایشگربقیه اجزاقابل تسته ،ضمناباتوجه به بررسی مدارموردپیش آمده نبایدارتباطی به بردرزین شده داشته باشه،هرچنددراوردن شماتیک زیادمشکل نیست وفقط دردسرش مربوط به گرفتن رزینه که میبایست باهیترهوای گرم و...با حوصله برداشته بشه،نمیدونم شایدمن اشتباه میکنم و باتوجه به تجربه مفیدی که شما ازاین دستگاه داشته ایدبه موردبخصوصی برخوردین که اشکال فوق به قسمت‌های دیگه مدارهم می‌تونه مرتبط بشه وازدیدوتجربه من مخفی مونده باشه.

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
272
325
اصفهان
تا شماتیک شو نداشته باشی مشکلشو نمی تونی حل کنی.
سلام.

علی آقا در تایپیکی شما برای این فلزیاب باعنوان فلزیاب پالسی دیپ اسکن 6000 در پست 11 شما فرمودید که فایل هگز را هم کپی کردید. امکان ارسال فایل هست؟

مشکل شما با دستگاه مشتری تون حل شد؟ اگر جواب مثبته لطفا اعلام بفرمایید چگونه برطرف نمودید؟

ممنون

alidelkhah

کاربر
2009-01-28
27
36
سلام
دوست عزیز متاسفانه ندارم اون مال چندسال پیش بود شرمنده.

parsadadashi

کاربر
2022-03-15
8
1
سلام
صفحه نمایشگرراعوض کردم متاسفانه اون چیزی که میترسیدم اتفاق افتاده،وضعیت دستگاه مثل قبل ازتعویض نمایشگرشه ،هیچ نتیجه مثبتی حاصل نشد،الان دیگه مطمئنم ایسی میکرومشکل داره و باید جایگزین بشه.
کسی از بزرگواران آدرس ویانشونی از شرکت سازنده این دستگاه نداره تا بتونم ازشون خدمات بگیرم؟

بالا