آی پی امداد
abtahi

کمک درباره ردیاب خودرو سایه موقعیت رو اشتباه نشون میده

bsaeed

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2009-07-15
185
3,161
مشهد
با سلام خدمت همکاران محترم

یک ردیاب سایه دو سالی هست دارم ازش استفاده میکنم تازگی موقعیت ماشین رو از روی اس ام اس درست نشون میده ولی اینترنتی نه یکی دو روز عقبه و ماشین رو جای دیگه نشون میده

کارهای ک انجام دادم:

رفتن به نمایندگی دزدگیر سایه
تعویض سیم کارت
تعویض انتن جی پی اس
زنگ زدن به پشتیبانی
بروز رسانی نرم افزار با فرستادن 111 به خط دزگیر ماشین

متاسفانه همه این کارا بی نتیجه بود

کسی این مشکل رو داشته؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,440
4,653
سلام مهندس اپلیکیشن روی گوشیتونو حدف کنید و مجدد از بازار دانلود و نصب کنید. درکل بهتره دزدگیر و gps جدا از هم باشه دزدگیر معمولی باشه اشکال نداره ولی gps باید از شرکت معتبر خریداری بشه با پشتیبانی معتبر . یک نکته در مورد افزایش اطلاعات دوستان عرض میکنم که مثلا یکی مثل ما میاد دزدگیر همراه ردیاب تولید یا وارد میکنه بعد مدتی جمع میکنه میره ، این ردیابها باید هرسال بروزرسانی بشن و اگه معتبر نباشه رودست آدم میمونه و مورد بعدی ردیابها هرسال باید بروز رسانی بشن و بابت بروز رسانی یک مبلغی باید پرداخت کرد ولی بعضی مدلها هستند که بابت بروزرسانی سالیانه هزینه ای دریافت نمیکنند ولی قیمت و کیفیت بالاتری دارند با تشکر.

bsaeed

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2009-07-15
185
3,161
مشهد
ممنونم از توجه شما مهندس

الان جی پی اس خوب داخل بازار چیه ک هم نقطه ای نشون بده هم پشتیبانی قوی داشته باشه

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,440
4,653
ممنونم از توجه شما مهندس

الان جی پی اس خوب داخل بازار چیه ک هم نقطه ای نشون بده هم پشتیبانی قوی داشته باشه
سلام مهندس ببخشید وقت نکردم بیام گروه. ردیاب اسپیرون خارجی هست خوبه و لندر و پایینتر که پشتیبانی خوبی هم داره زنوتیک هست .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,251
57,539
سلام من دو سالی هست با ردیاب سایه کار میکنم پشتیبانی خیلی عالی داره وسخت افزار خوبی هم داره شما یک تماس با پشتیبانی بگیرید یک ابدیت بزنه مشکل تان حل میشه ضمنا دقت کنید مکان دستگاه تغییر نکرده و وقتی وضعیت میگیرید کیفیت سیگنال را چی نشان میده

بالا