آی پی امداد
abtahi

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

بله عزیز میدونم ولی اولین پست بنده رو اگه بخونید متوجه می شید من چی گفتم و انتظارم از انجمن چی بوده .راه حل ابتکاری خیلی خیلی ساده هم دارم که بسیار آسونه و شاید با شنیدنش خنده کنی که این راه حل به این آسونی چرا تا بحال به ذهنت نرسیده .با این راه حل ۱۰۰۰ تا پایه هم داشته باشی در عرض ۲ دقیقه فلت رو چسبوندی بدون کوچکترین اتصال کوتاهی بین پین ها .ولی مثه اینکه خیلی ها مشکل دارن با اولین پست هر کسی یه چیزی می گه و خارج از بحث من که گفتم. اون مورد چسب توی دستگاهای صنعتی بسیار عالی جواب میده .و چند روش دیگه که برای پین ها بزرگ تا برسه به ریزترین مدار و پین ها با درجه گرمای مختلف راه حلش رو دارم که بسیار بسیار کم هزینه ست .وقتی یکی مثه من میاد اینجا دلیلش این نیست که فقط برای یاد گرفتن و از دید خیلی ها دزدیدن حرفه و فنون دیگران قصدش باشه مطمئن باش برای آموزش هم فقط نیومده اگه یه چیز یاد بگیرم مطمئنا چندین برابرش یاد میدم اما هیچ وقت احساس غرور و برتری نسبت به کسی که میاد و مشکلش رو مطرح می کنه بهم دست نمیده شاید احساس رضایت از خودم داشته باشم به خاطر اینکه مشکلی رو تونستم با هم فکری از سر راه کسی بردارم ولی حس برتری امکان نداره برام به وجود بیاد .بنا به نظرات و پیشنهادات و تحلیل فوری روش های من نتیجه ایی که می شه گرفت اینه همگی استاد هستن فقط نمیدونم دلیلش چیه که جواب کسانی که مشکلشون رو گفتن و در خواست راه حل می کنن رو نمیدن .ایرانی تنها موجودی هست که هیچ اموزشی نمی بینه هیچ علمی در اون ضمینه نداره هیچ تلاشی نکرده هیچ کنکاشی نداشته ولی در مورد هر چیزی که بگی بهترین تحلیل گر می شن و با اطمینان نظر میدن .شما برید توی جمع ۱۰ نفره ایی با سن های مختلف بگید معده ام درد می کنه هر کدوم فورا یه نسخه برات می پیچن .علم دیگران رو تجزیه و تحلیل می کنن ولی خودشون هیچ راهی برای رفع مشکل ندارن .این خصوصیات یکی از دلایل بزرگ عدم برگزاری کلاسها در دوران آموزش دانش آموزان در دوره های متوسط و ... به صورت علمی و مباحث آزاد هست چون اگه اینجوری برگزار کنن همه هودشون فیلسوف می شن و کسی نمی تونه ساکتشون کنه بهترین راه برای ساکت کردنشون پرسیدن سوال ازشون هست حالا شما یه سوال طرح کنید ببینم این همه نظر میدن حتی به غلط هم باشه عیب نداره .اون روشی که یکی از دوستان گفته قدیمی هست چیز تازه ایی نیست تا جایی یادم هست و می بینم نگفتم مخترع هستم و این روش رو اختراع کردم تو رو خدا آقا به اسم من ثبتش کن، اما روش های دیگه که بلدم حاصل تلاش شبانه روز خودم بوده و با تضمین جواب میدن .کسی که هدف از ورودش به انجمن بالا بردن علم و دانش و استفاده از تجربیات دیگران باشه مطمئن باشید دنبال خودنمایی و شیرین بازی نیست .(جناب آقای غزال در این مورد مخاطب بنده اصلا شما نیستید)
سلام استا عزیز اون روش راحت و آسانی که گفتید برای چسباندن فلت استفاده میشه را میشه لطف بفرمائید؟ من برای چسباندن فلت پنل تلویزیون میخام البته فلت سالمه فقط ۱ گوشه ان کمی تکون که میخوره تصویر خوب میشه انگار ۴ الا ۵ تا از پین هاش جدا شدن، ممنون میشم

بالا