آی پی امداد
abtahi

پیشنهاد در مورد بسته بندی مرسولات وبکلایتهای ارسالی

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
236
234
کوهبنان کرمان
با درود
حقیقتش من از فروشگاههای مختلفی بکلایتهای مورد نیازمو تهیه کردم. اما بکلایتهایی که از فروشگاه انجمن ارسال میشه متاسفانه اصلا بسته بندی محکمی ندارن. سال قبل که برای تلویزیون جی پلاس خریدکرده بودم و بکلایت بلند بود هم کارتن پاره ودوتکه شده بود هم بکلایتها شکسته بود.(بماند که تحویل نگرفتن و پیگیری نتیجه ای نداد) اما بعداز اونم هرزمان خرید کردم در قسمت پیام اینو نوشتم که لطفا حتما در بسته بندی محکم ارسال فرمایید. اما بازهم بکلایت رو با کارتن خود بکلایت ارسال میکنن حتی اطرافشم کائوچو یا چیزی برای حفاظت نگذاشتن. وازونجایی که مرسولات پستی تا به مقصد برسه کلی تحت فشار و ضربه هست خواستم پیشنهاد کنم مثل سایر فروشگاهها در لوله های محکم مقوایی که لای توپ پارچه هست ارسال شوند تاسالم بدست تعمیرکار برسه وباعث ضررش نشه. همین عدم دقت در بسته بندی باعث میشه رغبت کمتری در خرید از فروشگاه انجمن باشه. همین امروز هم یک دست بکلایت که بدستم رسید عکس کارتن رو میفرستم. انصافا اصلا چیزی نیست که بتونه در اون پیچ وتابی که در پست یا تیپاکس متحمل میشه از بکلایت حفاظت کنه.

پیوست‌ها

• 312.5 کیلوبایت بازدیدها: 26
  • 485.1 کیلوبایت بازدیدها: 17
  • 323.1 کیلوبایت بازدیدها: 19

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2012-11-03
650
1,724
سلام

اینکه بکلایته ؛ من ترانسو ترایاکو اپتو خریدم از سایت mreqکه تبلیغش داخل سایته
بی شعورا کارتن پاره پوره گذاشته بودن روشو نوار چسب زده بودن تمام قطعاتم خراب بودو فیک کلیشم داخل راه ریخته بود ،اونایییم که مونده بود دربو داغون
زنگ زدم به اون طاهری حروم خور که درستش کنه که تازه طلبکارم بودن

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
236
234
کوهبنان کرمان
سلام

اینکه بکلایته ؛ من ترانسو ترایاکو اپتو خریدم از سایت mreqکه تبلیغش داخل سایته
بی شعورا کارتن پاره پوره گذاشته بودن روشو نوار چسب زده بودن تمام قطعاتم خراب بودو فیک کلیشم داخل راه ریخته بود ،اونایییم که مونده بود دربو داغون
زنگ زدم به اون طاهری حروم خور که درستش کنه که تازه طلبکارم بودن
والا چه عرض کنم. همه میدونیم بکلایت یک قطعه حساسه به ضربه وپیچ وخم. فرستادن با پست تا فروش حضوری خیلی فرق داره. باید در بسته بندی دقت و محکم کاری بشه. اینکار هم احترامه به کسیکه میاد بین اونهمه سایت یکیو انتخاب میکنه هم باعث اعتبار خود فروشگاهه که تعمیرکار بعدها هم با خیال راحتتر خرید کنه نه اینکه ناچار که شد وجاهای دیگه نداشتن بیاد خرید کنه.
سایر قطعاتم شامل همین میشه که حداقل بسته بندی محکمتری بکار ببرن و هزینشو روی وسیله بگیرن. نه اینکه بزارن داخل پلاستیک فریزری بدن دست پستچی 😅

با سلام متاسفانه با اینکه با فروشگاه irantk تماس گرفته ام که مرسوله پستی را محکم و خوب بسته بندی کنید آن را داخل یک کارتن نازک ارسال کردند و نتیجه آن را در عکس می‌بینید امروز 17مرداد 1403 بسته پستی از تهران به پرند تقریبا مسافت 30کیلومتر اگر برای شهرستانهای دور ارسال میشد احتمالا فقط برچسب دور جعبه به دست گیرنده می‌رسید این هم تعهد فروشگاه irantk از مدیریت محترم سایت خواهشمندم به این موضوع رسیدگی بفرمایند

پیوست‌ها

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
236
234
کوهبنان کرمان
با سلام متاسفانه با اینکه با فروشگاه irantk تماس گرفته ام که مرسوله پستی را محکم و خوب بسته بندی کنید آن را داخل یک کارتن نازک ارسال کردند و نتیجه آن را در عکس می‌بینید امروز 17مرداد 1403 بسته پستی از تهران به پرند تقریبا مسافت 30کیلومتر اگر برای شهرستانهای دور ارسال میشد احتمالا فقط برچسب دور جعبه به دست گیرنده می‌رسید این هم تعهد فروشگاه irantk از مدیریت محترم سایت خواهشمندم به این موضوع رسیدگی بفرمب
دقیقا همیشه داخل همین کارتنها ارسال میکنن. سال قبل برای من بکلایت جی پلاس که بلند هست فرستادن. شکسته وپاره بدستم رسید. از پست تحویل نگرفتم (به پیشنهاد اداره پست) به خیال اینکه سالمش بدستم برسه. بعدش شکایتمو درسایت 195 ثبت کردم خلاصه بعداز دوماه این فروشگاه کلا منکر این شد که مرسوله ای بهشون برگشت خورده. یعنی عملا هیچی وپولم از دست رفت. این درست نیست سایتی که فروشگاه داره وتبلیغ میکنه حداقل باید برای خریدار ارزش قاعل بشه. تازه من همیشه در خریدهام درقسمت پیام شما. اینو مینویسم که لطفا در بسته بندی محکم ارسال شود. ولی... الانم تا جاییکه قطعه مورد نیازم رو در سایتهای دیگه پیدا بکنم محاله ازین فروشگاه خرید کنم.

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2012-11-03
650
1,724
دوستان از این فروشگاه به هیچ وجه خرید نکنید

niakelectronic.com --- نیاک الکترونیک --- اصفهان :sick::sick: 🤬🤬
بسیار بی ادب و حق به جانب و البته دروغگو هستن

پیوست‌ها

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,387
4,567
سلام حق با دوستان هست نحوه بسته بندی بکلایتها بسیار ضعیف هست کیفیت بکلایتها خوب هست ولی بسته بندی ضعیفه میگن میخوای بخواه نمیخوای نخواه ، واقعا فروشگاهیکه به اسم irantk داره لوازم میفروشه باید تک و بی نقص باشه سه مرتبه بکلایت دستم رسید ضربه خورده بود یکیش کلا تا شده بود و از کار افتاده بود مجبور شدم بکلایتی که نو خریدمو تراش بدم و سیمکشی کنم . چون یک بار برگشت دادم ..سرویس شد تصاویرشو یه مدت داشتم تو گاکریم ولی به احترام انجمن مطرح نکردم و پاک کردم ولی این پستو دیدم مطرح کردم همیشه گفتن انتقاد باعث بهتر شدن کار میشه مورد بعد هم کم بودن تنوع بکلایت هست بعضی مدلها موجود ندارند حالا شاید دلیلش بی کیفیت بودنشون هست موفق باشید به امید خدمات بهتر.

دوستان تصاویر گویای همه چیز است و با اعتبار اسم فروشگاه irantk به همه ضرر میرسونن و اعتبار من تعمیرکار را هم پیش مشتریها خدشه دار کرده است جالب اینجا است که باهاشون تماس گرفتم و گفتم که بسته بندی محکم ارسال کنید . بکلایتهایی که برایم ارسال کردند کلا معیوب شده بود و مجبور شدم امروز از پرند تا تهران رفتم و بکلایت جدید خرید کردم که فقط پیش مشتری بد قول نشم ضمنا بکلایتی که مربوط به تلویزیون است اندازه آن 77 سانت است ولی بکلایت ارسالی 82 سانت است و جای لنز های آنها هم فرق میکند اصلا بکلایت ارسالی مربوط به این تلویزیون نیست و پس از تماس مجدد میفرمایند شما خودتون سفارش دادید من بر اساس مدل تلویزیون سفارش را ثبت کرده ام ولی اصلا مربوط به این تلویزیون نیست در اولین فرصت عکس آنرا میگذارم و مقاسیه کنید اصلا مغایرت دارد امشب عکسها رو ارسال میکنم خودتون قضاوت کنیدوهمچنین میفرمایند اداره پست از پذیرفتن بسته بندی لوله ای شکل خودداری می‌کند

دوستان عزیز چند روز پیش سفارش بکلایت از فروشگاه irantk دادم که مدل تلویزیون با بکلایتی که برام فرستادن مغایرت دارد اندازه اصلی 77سانت است ولی چیزی که فرستادند 82سانت است و اصلی آن سه ولت است و بکلایت ارسالی 6 ولت است بسته بندی هم آنقدر افتضاح بود که کلا شکسته تحویل دادند

پیوست‌ها

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
236
234
کوهبنان کرمان
دوستان عزیز چند روز پیش سفارش بکلایت از فروشگاه irantk دادم که مدل تلویزیون با بکلایتی که برام فرستادن مغایرت دارد اندازه اصلی 77سانت است ولی چیزی که فرستادند 82سانت است و اصلی آن سه ولت است و بکلایت ارسالی 6 ولت است بسته بندی هم آنقدر افتضاح بود که کلا شکسته تحویل دادند
درود
دوست عزیز قضد تبلیغ برای سایت یا فروشگاهی ندارم اما برای اینکه معطل نشین از سایت تک الکترونیک خرید کنیدـ هم بکلایتهاشون باکیفیتن هم بسته بندیهاشون بسیار محکم هست. عکسی هم الصاق میکنم ملاحظه بفرماییدـ درضمن وقتی بعنوان تعمیرکار باهاشون همکاری میکنید پاسخگوی هرنوع مشکلی هم هستن. منکه واقعا راضی هستم ازشون

پیوست‌ها

بالا