آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هر کی در مورد اصول کار تلفنها هر چی میدونه بیاد در اختیار دوستان قرار بده.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
پاسخ : Re: هر کی در مورد اصول کار تلفنها هر چی میدونه بیاد در اختیار دوستان قرار بده.

دوست عزیز به خدا قسم بی انصافیه اینجوری در مورد این سایت صحبت کنیم من خودم عضو چندین سایت الکترونیکی هستم و بیشتر مواقع سوالها بی پاسخ میمونه و براشون فرقی هم نداره (اسم سایت و نمیگم). من و خیلی های دیگر مدیون این سایتیم به خصوص مدیون استاد رجبی(gadraj) که واقعا بدونه هیچ ادعا و چشمداشتی به سوالهای عزیزان پاسخ میدن.
دوست من شما سعی کن تمام مطالب سایت و ببینی و بعد اینجوری نظر بدی چون شما طبق نوشته در تاریخ 2007 عضو شدید و 2 نوشته بیشتر در این سایت ندارید و این نشون میده که شما توجه زیادی به این سایت نمیکنید.
دوست من اگرم به قول شما شعر رباعی حدیث نوشته میشه به خاطر تنوع و عقایدیست که ما با آنها زنده ایم.
دست علی یارت.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,698
176,903
iRanTK.iR
پاسخ : Re: هر کی در مورد اصول کار تلفنها هر چی میدونه بیاد در اختیار دوستان قرار بده.

بیشتر از نصف مطالب سایت به حرفهای الکی جنگ و جدل تعارفات شعر رباعی حدیث اشغال شده جواب مشکلات تعمیرکاران با این حرفا حل نمیشه
من خودم تعمیرکارم ولی هنوز نتونستم چیز بدرد بخوری توسایت پیدا کنم و جواب سوالم رو بگیرم
لطفا پاسخ بدهید

بیشتر از نصف مطالب سایت به حرفهای الکی جنگ و جدل تعارفات شعر رباعی حدیث اشغال شده جواب مشکلات تعمیرکاران با این حرفا حل نمیشه

سلام

ميشه لينک اين نصف مطالب سايت که فرموديد بگذاريد ؟

من خودم تعمیرکارم ولی هنوز نتونستم چیز بدرد بخوری توسایت پیدا کنم و جواب سوالم رو بگیرم
لطفا پاسخ بدهید

فکر نکنم شما تعميرکار باشيد !

شما کلا دو تا پست زديد يکيش هم همين اعتراضت هست !

48 ساعت وقت داري که توضيح بدي در غير اينصورت از انجمن اخراج خواهيد شد .

موفق باشيد .

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
سلام اولا بنده 15 ساله به طو حرفه ایی توی کار الکترونیکم و مدرک دانشگاهی دارم
دوما بنده توی وبلاگم شمارو لینک کردم پس حتما به کارتون اعتقاد داشتم ****************
سوما آدم باید انتقاد پذیز باشه هرکس شماهارو نقد کنه صفت احمق بهش میدید و از انجمن اخراجش میکنید با این طرز فکر چطور توی جامعه زندگی میکنید

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,698
176,903
iRanTK.iR

سلام اولا بنده 15 ساله به طو حرفه ایی توی کار الکترونیکم و مدرک دانشگاهی دارم
دوما بنده توی وبلاگم شمارو لینک کردم پس حتما به کارتون اعتقاد داشتم ****************
سوما آدم باید انتقاد پذیز باشه هرکس شماهارو نقد کنه صفت احمق بهش میدید و از انجمن اخراجش میکنید با این طرز فکر چطور توی جامعه زندگی میکنید

اولا بنده 15 ساله به طو حرفه ایی توی کار الکترونیکم و مدرک دانشگاهی دارم

آفرين به شما که مدرک دانشگاهي داريد ، از شما که تحصيل کرده هستيد بيشتر از اين انتظار ميرفت .

دوما بنده توی وبلاگم شمارو لینک کردم پس حتما به کارتون اعتقاد داشتم *****************

دست شما درد نکنه ، البته قبل از هر چيز بهتر بود قوانين رو ميخونديد ، گذاشتن لينک سايت هاي ديگر در انجمن ممنوع هست .

کاملا حق با شماست ما هم انتقاد پذير هستيم ، اتفاقا يک تاپيک مخصوص همين انتقادات و پيشنهادات هم وجود داره :

http://www.irantk.ir/irantk7921

شما اگر انتقاد يا پيشنهادي داريد يا داشتيد بايد اونجا مطرح مي کرديد يا اينکه به مدير کل پيام ميداديد .

راستي اين کلمه " احمق " که نوشتيد کجاي صحبت هاي من بود ؟

ضمنا شما هنوز جواب منو ندايد ؟

بیشتر از نصف مطالب سایت به حرفهای الکی جنگ و جدل تعارفات شعر رباعی حدیث اشغال شده

ميشه اين نصف مطالب سايت که فرموديد لينکشو بگذاريد !

البته شما VIP نيستيد ، پس نصف سايتو نداريد ، پس ميمونه ، يک چهارمش ، البته يکي از لينک هايي که فرموديد همين تاپيک هست ...

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!

با درود.

کتابی هست به نام : راهنمای کامل تعمیر و عیب یابی ابزار تلفنی
نوشته : john d.lenk

ترجمه خانم مهرنوش حریرچیان.

خیلی جامع هست در مورد تلفن باسیم و بیسیم.

البته سیستمهای میکروپرسسوری الان توش نیست اما اصول تلفن به صورت فنی و سطح خوبی درش هست.

ممکنه چاپ نشه دیگه اما تو کتابخونه ها میشه پیدا کرد.

ضمنا این سایت بخدا قسم حرمت داره.پر از دانش و دوستانی بی مضایقه. تعجبه که کسی نتونه ازش استفاده کنه!!

بدرود.

آخرین ویرایش:
بالا