آی پی امداد
abtahi

نرخنامه تعمیرات تلویزیون

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,848
25,993
درود دوباره .....دوستان در کل جهت تعویض بک لایت این فرمول را اجرا کنید
قیمت بک لایت+یک سوم قیمت پنل نو=نرخ خدمات
مثلا اگر قیمت یک لایت یک تلویزیون 800 تومن باشه و قیمت پنل نو همان تلویزیون 9 میلیون باشه قیمت و اجرت تعویض بک لایت 3900 میشه و من بر اساس نرخ نامه هایی که بیش از 30 مورد برسی کردم به این فرمول رسیدم و نیازی به بروز رسانی هر ساله هم نداره شما همیشه قیمت پنل را مبنا قرار بدید و کاری با نرخ اتحادیه و....هم نداشته باشید

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
3,149
11,446
درود دوباره .....دوستان در کل جهت تعویض بک لایت این فرمول را اجرا کنید
قیمت بک لایت+یک سوم قیمت پنل نو=نرخ خدمات
مثلا اگر قیمت یک لایت یک تلویزیون 800 تومن باشه و قیمت پنل نو همان تلویزیون 9 میلیون باشه قیمت و اجرت تعویض بک لایت 3900 میشه و من بر اساس نرخ نامه هایی که بیش از 30 مورد برسی کردم به این فرمول رسیدم و نیازی به بروز رسانی هر ساله هم نداره شما همیشه قیمت پنل را مبنا قرار بدید و کاری با نرخ اتحادیه و....هم نداشته باشید
سلام
منطقه ما رقابت زیاده و جواب نمیده.
مثلا 55 هیمالیا حدود یک میلیون بکلایتش برام آب خورده و به زور 3500 گرفتم . با فرمول شما پنلش 18 تومن یک سومش 6 میلیون دستمزد و یک میلیون بکلایت بایستی هفت میلیون گرفت

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,848
25,993
سلام
منطقه ما رقابت زیاده و جواب نمیده.
مثلا 55 هیمالیا حدود یک میلیون بکلایتش برام آب خورده و به زور 3500 گرفتم . با فرمول شما پنلش 18 تومن یک سومش 6 میلیون دستمزد و یک میلیون بکلایت بایستی هفت میلیون گرفت
من الا 55 اینچ را دیگه زیر 5الی 6 تومن نمیگیرم ....43را حدود 3500//50حدود 4500
البته ناگفته نمونه پنل های جدید ریسک باز کردنشون خیلی زیاده بخصوص فرم لس ها .....الان دیگه خبری از پنل های با کیفیت و مقاوم ال جی و یا سامسونگ نیست و اکثر پنل ها مدلهای چینی اشغال مثل boeو ایولوکس هستش که حتی اگر پنل هم نشکنه ممکنه تصویر هاله بندازه و یا خط بندازه و...که اون وقت برخی مشتری ها هم شر هستن

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
323
331
کوهبنان کرمان
درود
متاسفانه توی صنف ما، همکاری به اون شکل وجود نداره. و خیلیا نمیخوان درک کنن همکار رو
یه مثال میزنم ؛
الان توی شهری که هستم فقط من بکلایت عوض میکنم. یک همکارهم دارم که تعمیرکار قدیمی این شهر هست. خودش یکبار یه 32 اینچ رو اومده بکلایت عوض کنه پنل زیر دستش شکسته، حالا تلویزیونهارو جمع میکنه چندتا که شد یا میبره کرمان میده یه همکار یا ایشون از کرمان میاد شهرما و هر تلویزیونی رو یک میلیون کارمزد میگیره. خب تو توی کرمان کاسبی خودتو داری یکروز تعطیلی میای و همین یک میلیونم برات انگار پول بی دردسره چون تعهدی نداری ومشتری اون بنده خدارو میشناسه که تلویزیونو تحویلش داده نه باید اجاره مغازه بدی نه باقی هزینه هارو داری. بعد منم مجبورم طبق نرخ اون کارکنم. چون مشتری نرخو مقایسه میکنه ومیخواد پول کمتری بده این بنظر من درست نیست. من بیام تی وی 50 اینچو با اونهمه دردسر یک میلیون بگیرم.
نمیدونم نظر شما همکارا چیه.

بالا