آی پی امداد
abtahi

نرخنامه تعمیرات تلویزیون

Amin.no

کاربر
2016-03-29
296
366
گیلان
متاسفانه مشخص نبودن نرخ کار و اجرت در بیشتر صنف ها مشکل ایجاد کرده از طرفی دغدغه فکری که از سمت کار وارد میشه و از طرف دیگه اجرت و قیمت هایی که مشخص نیست کار رو سخت و فرسایشی میکنه . در همه صنف ها افرادی هستند که باعث زیر سوال رفتن بقیه میشوند.

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
332
1,392
من مسخره نمیخواستم بکنم
ولی مشتری همچین پولی نمیده
درود
قبلش هماهنگ کنید اگه نداد تعمیر نکنید
اصلا نمیصرفه مغز و چشم و ریه و اعصابو از دست دادن
من خودم فکر میکردم خوب میگیرم الان نرخ 1402 رو دیدم فهمیدم کم میگرفتم
نسبت به قیمت دستگاه باید اجرت گرفت

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
332
1,392
درود
به طور خلاصه...
به عنوان یک تعمیرکار باید قیمت به روز تلویزیون ها را داشته باشید
و بر حسب درصد اجرت دریافت کنید

در ضمن از کی تا حالا واحد پول ایران تومان شده....
واحد پول ایران ریال است ریال
دقیقا این کار درسته
چون پول بی ارزش شده تومان مینویسن/تازه میخواستن یک صفر هم کم کنن

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,497
3,246
اصلا مزد ما تعمیرات تصویری ناچیزه واقعا یه میکانیک یه گیربکس پراید باز بکنه کم کم 5ملیون هزینه داره واسه باز کردن فلان پیچ نرخ دارن چقده هم قیمتاش برای مکانیک به صرفه هست قیمت ما رو بگو اولا که نرخ نامه نمی دن اگر هم نرخ بدهند مثل اینه که کاسه گدایی دادن دست تعمیر کار تصویری. نه اونجا خطر شکستن پنل 40 الی 50 ملیونی هست ووووو این تقصیر ما همکاران هستش باید جلو صنف وایستیم اینطوری کار کردن به صرفه نیست مغازه رو اجاره بده ادم بهتره

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
3,101
11,284
اصلا مزد ما تعمیرات تصویری ناچیزه واقعا یه میکانیک یه گیربکس پراید باز بکنه کم کم 5ملیون هزینه داره واسه باز کردن فلان پیچ نرخ دارن چقده هم قیمتاش برای مکانیک به صرفه هست قیمت ما رو بگو اولا که نرخ نامه نمی دن اگر هم نرخ بدهند مثل اینه که کاسه گدایی دادن دست تعمیر کار تصویری. نه اونجا خطر شکستن پنل 40 الی 50 ملیونی هست ووووو

اصلا مزد ما تعمیرات تصویری ناچیزه واقعا یه میکانیک یه گیربکس پراید باز بکنه کم کم 5ملیون هزینه داره واسه باز کردن فلان پیچ نرخ دارن چقده هم قیمتاش برای مکانیک به صرفه هست قیمت ما رو بگو اولا که نرخ نامه نمی دن اگر هم نرخ بدهند مثل اینه که کاسه گدایی دادن دست تعمیر کار تصویری. نه اونجا خطر شکستن پنل 40 الی 50 ملیونی هست ووووو این تقصیر ما همکاران هستش باید جلو صنف وایستیم اینطوری کار کردن به صرفه نیست مغازه رو اجاره بده ادم بهتره
سلام
یک خودرو قراضه بالای صد میلیون تومن قیمتشه .پنج میلیون دستمزد تعمیرش را میده ولی یک تلویزیون 50 نو ایرانی مثلا 25میلیون و میتونه از دم قسطی برجی دو تومن بخره و کار کرده اش هم ده دوازده تومنه.مشتری حاضره چقدر برای تعمیرش بده؟
پخش و آمپلیفایر ماشین که بدتر .طرف پخش پایونیر میاره تعمیر میگی 500 خرجشه میگه پخش چینی می خرم

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,299
7,268
صومعه سرا
سلام
یک خودرو قراضه بالای صد میلیون تومن قیمتشه .پنج میلیون دستمزد تعمیرش را میده ولی یک تلویزیون 50 نو ایرانی مثلا 25میلیون و میتونه از دم قسطی برجی دو تومن بخره و کار کرده اش هم ده دوازده تومنه.مشتری حاضره چقدر برای تعمیرش بده؟
پخش و آمپلیفایر ماشین که بدتر .طرف پخش پایونیر میاره تعمیر میگی 500 خرجشه میگه پخش چینی می خرم
سلام مهندس امپی که مثلا 2 یا سه تا ترانزیستور سوخته دونه ای 100 تومان پولشه رو 500 نباید بگیری؟والا یه لحیم سردی درست حسابی بگیری فقط 70 80 تومان پول قلعشه

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
3,101
11,284
سلام مهندس امپی که مثلا 2 یا سه تا ترانزیستور سوخته دونه ای 100 تومان پولشه رو 500 نباید بگیری؟والا یه لحیم سردی درست حسابی بگیری فقط 70 80 تومان پول قلعشه
سلام
کاملا درسته .هزینه ها را که کم کنی چیزی نمی مونه ولی متاسفانه:

مشتری به ارزش کار شما نگاه نمی کنه به ارزش وسیله تعمیری نگاه می کنه

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,299
7,268
صومعه سرا
سلام
کاملا درسته .هزینه ها را که کم کنی چیزی نمی مونه ولی متاسفانه:

مشتری به ارزش کار شما نگاه نمی کنه به ارزش وسیله تعمیری نگاه می کنه
مهندس از ابتدا من سعی در نگه داشتن هر جور مشتری نداشتم.مشتری الان
من کسی هست که ارزش کار خوب و تمیز و توانایی و صداقت رو تشخیص میده.هر وقت با وجود این تعداد از مشتری دستچین شده دیگه امورات نچرخید تو اون زمان باید به فکر کار دیگه باشم.این رویه من در تعمیرات هست

بالا