آی پی امداد
abtahi

مشکل: نداشتن تصویر در آیفون تصویری سوزوکی مدلsz-727 m البته صدا هست

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2012-11-03
655
1,729
اقا جمع بندی چیشد مشکل این ایفون حل شده؟!
چون منم همین مشکلو دارم ( البته در مدل ۷۲۶ ) مدام ایسی رگولاتور میسوزه با تغذیه جانبی هم تست کردم حدود ۰.۵ امپر جریان میکشه ولی تصویر دارم برد پشت ال سی دی هم ولتاژ گرفتم ولی رفرنسی ندارم که کدوم پایه ها باید چه میزان باشند

ولتاژ پایه های بکلایت هم حدوداً ۴ تا ۴.۵ ولته
سلام
بله همون موقع با راهنمایی دوستان حل شده
داخل تاپیک دقیقا راهنمایی دادن
عذرمیخوام فراموش کردم جمع بندی کنم و زمان زیادی گذشته ودقیقا خاطرم نیست که جریان از چه قرار بوده

erfanmjn

کاربر vip
vip
کاربر
2023-01-21
14
7
24
شاهرود شهرک فدک
سلام
بله همون موقع با راهنمایی دوستان حل شده
داخل تاپیک دقیقا راهنمایی دادن
عذرمیخوام فراموش کردم جمع بندی کنم و زمان زیادی گذشته ودقیقا خاطرم نیست که جریان از چه قرار بوده
ممنونم از پاسخت دوست گلم ، اخه ما از دیشبه تاپیک زدیم ینفرم جوابمونو نمیده !
دمت گرم حالا مجدد میخونم ولی هرچی دیشب خوندم همه یا اکثریت تأکید بر تعویض خازن های اطراف ایسی رگولاتور رو داشتند یا گفته بودن برای تست کریستال هارو باید گرم کردشون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2012-11-03
655
1,729
ممنونم از پاسخت دوست گلم ، اخه ما از دیشبه تاپیک زدیم ینفرم جوابمونو نمیده !
دمت گرم حالا مجدد میخونم ولی هرچی دیشب خوندم همه یا اکثریت تأکید بر تعویض خازن های اطراف ایسی رگولاتور رو داشتند یا گفته بودن برای تست کریستال هارو باید گرم کردشون
زنده باشی
کریستال رو با اسکوپ تست میکنن ، اگرم نداری تعویض کن

هویدا

کاربر vip
vip
کاربر
2014-03-07
255
354
درود دوستان گل بجای استفاده از ای سی 4060یا5526یا هرچی از برد مبدل دی سی به دی سی استفاده کنید برگشت نداره

erfanmjn

کاربر vip
vip
کاربر
2023-01-21
14
7
24
شاهرود شهرک فدک
درود دوستان گل بجای استفاده از ای سی 4060یا5526یا هرچی از برد مبدل دی سی به دی سی استفاده کنید برگشت نداره
سلام
مشکل اینجاست که الان ایفون روشنه و چراغ قرمز چشمک زن هست منتهی تصویری نداره !
و جالب لینجاست بجای ۵ ولت خروجی رگولاتور وقتی ایسی رو برمیدارم و مستقیم ۱۰ ولت تزریق میکنم صفحه تصویر میده

هویدا

کاربر vip
vip
کاربر
2014-03-07
255
354
درود بر شما ای سی بکلایت تقریبا 9ولت میده وبکلایت راه میفته ولی 5ولت تغذیه رو بیشتر نکن نزار از 6ولت بالاتر بره .

erfanmjn

کاربر vip
vip
کاربر
2023-01-21
14
7
24
شاهرود شهرک فدک
ایسی بکلایت شمارش چیه یا کدوم بخش هست که من چک کنم خروجیش اوکیه یا نه؟
بعد یچیز دیگه اینکه من مثلاً دکمه دربازکن رو میزنم مینویسه بازکردن درب... ولی نه از رله صدایی میاد نه چیزی ، طبیعیه ؟( به پنل بیرونی وصل نیست)

هویدا

کاربر vip
vip
کاربر
2014-03-07
255
354
درود .باید رله بیرونی فعال بشه دیگه صدای رله از داخل نمیاد . ای سی بکلایت یک ای سی 6 پایه است که باB23شروع میشه st5119یا چیزی که تو بازار هست جایگزین کن

erfanmjn

کاربر vip
vip
کاربر
2023-01-21
14
7
24
شاهرود شهرک فدک
درود .باید رله بیرونی فعال بشه دیگه صدای رله از داخل نمیاد . ای سی بکلایت یک ای سی 6 پایه است که باB23شروع میشه st5119یا چیزی که تو بازار هست جایگزین کن
پس طبق راهنمایی شما احتمالاً همین ایسی هست
B23Y8 درسته توی عکس هم دورش خط کشیدم ؟
جالبه حتی دیتاشیتش هم توی نت نیست
توی عکس هم دقت کنید خود ایسی رگولاتور هم از شدت سوختگی پایه هاش کَف کَن شده بود مجبور شدم سیمکشی کنم

پیوست‌ها

• 343.3 کیلوبایت بازدیدها: 13
  • 669.2 کیلوبایت بازدیدها: 12
بالا