آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل روشن نشدن بکلایت آیفون تصویری آلدو مدلAL-727M

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
باسلام به اساتیدمحترم
بنده یک آیفون تصویری آلدو مدل al-727mبرام آوردن که هیچ تصویری نداشت فقط چراغ آبی استندبای روشن میشدوبعدازبازکردن آیفون آیسی رگولاتورdctodcبشماره لوکیشنu12سوخته وروی سلف L1ولتاژ5ولت رونداشت باتعویض آیسی بشمارهxl1410ولتاژ5ولت ظاهرشدوپنل درروباآیفون وصل کردم وخواستم تست کنم ولی بازدن کلیدلمسی آدمک روی خودآیفون یک لحظه تصویرظاهروقطع میشه ولی بازدن دکمه منو بغل آیفون, تصویرمنو رادارم ودوتا آیسی بکلایت بشمارهltynروتعویض کردم بازهم مشکل پابرجاست وباتستربکلایت خودبکلایت آیفون روتست کردم سالم هستش فقط موقعی دکمه لمسی آدمک رو فشاردادم ولتاژ خازن نزدیک سوکت فلت که به بکلایت متصل است برای یک لحظه از5ولت به8ولت افزایش میابدوتصویرظاهروقطع میشه حالا ازدوستانی که با همچین مشکلی برخورد کردن بنده رو یاری فرمایید باتشکر

پیوست‌ها

• 583.5 کیلوبایت بازدیدها: 8
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
باسلام به اساتیدمحترم
بنده یک آیفون تصویری آلدو مدل al-727mبرام آوردن که هیچ تصویری نداشت فقط چراغ آبی استندبای روشن میشدوبعدازبازکردن آیفون آیسی رگولاتورdctodcبشماره لوکیشنu12سوخته وروی سلف L1ولتاژ5ولت رونداشت باتعویض آیسی بشمارهxl1410ولتاژ5ولت ظاهرشدوپنل درروباآیفون وصل کردم وخواستم تست کنم ولی بازدن کلیدلمسی آدمک روی خودآیفون یک لحظه تصویرظاهروقطع میشه ولی بازدن دکمه منو بغل آیفون, تصویرمنو رادارم ودوتا آیسی بکلایت بشمارهltynروتعویض کردم بازهم مشکل پابرجاست وباتستربکلایت خودبکلایت آیفون روتست کردم سالم هستش فقط موقعی دکمه لمسی آدمک رو فشاردادم ولتاژ خازن نزدیک سوکت فلت که به بکلایت متصل است برای یک لحظه از5ولت به8ولت افزایش میابدوتصویرظاهروقطع میشه حالا ازدوستانی که با همچین مشکلی برخورد کردن بنده رو یاری فرمایید باتشکر

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
سلام کسی نیست جواب بده تاحالا هرچی پست گذاشتم یک نفرنبوده راهنمایی کند

• Like

Mohammad.sp

کاربر vip
vip
کاربر
2021-06-04
131
140
29
سلام
اگر برنامه فلش مانیتور دارید یبار روی مانیتور بزنید و نتیجه را گزارش کنید

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
349
891
اون مدلش همونجوریه اگه بهش دوربین وصل بشه عادی کارمیکنه

• Like

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
سلام
اگر برنامه فلش مانیتور دارید یبار روی مانیتور بزنید و نتیجه را گزارش کنید
سلام لطفا اگرفایل فلش رودارید ممنون میشم فایل شوآپلودکنیدچون توانجمن نسخه25q64روگذاشته باظرفیت 8مگابایت پروگرام کردم جواب نداد درصورتی که مال من 25q32باظرفیت 4مگابایت هستش

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
سلام هیچ کس نیست کمک یا راه حلی بدونه

Mohammad.sp

کاربر vip
vip
کاربر
2021-06-04
131
140
29
سلام لطفا اگرفایل فلش رودارید ممنون میشم فایل شوآپلودکنیدچون توانجمن نسخه25q64روگذاشته باظرفیت 8مگابایت پروگرام کردم جواب نداد درصورتی که مال من 25q32باظرفیت 4مگابایت هستش
سلام
نه متاسفانه برنامه اش را ندارم وگرنه دریغ نمیکردم
موفق باشید

• Like
بالا