آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل روشن شدن خود ب خود رسیور مدیا استار مدلms-990

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

koroshsh

کاربر
2011-01-06
57
36
سلام خدمت دوستان.رسیور مدیا استار مدلms-990وقتی ک حالت استندبای هست دوشاخه یا از پشت خاموش میکنم ب محض وصل شدن ب برق روشن میشه و به آخرین شبکه ک می‌دیدم وصل میشه(در واقع باید به حالت استندبای نمیره) باتشکر از دوستان.تا حالا ب این مشکل برخوردین؟

f_b_p

VIP PLUS
کاربر
2008-12-03
313
519
قم
دوست عزیز ریسیور های جدید همه به محض قطع و وصل برق روشن میشه ریسیور شما هیچ مشکلی نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: armmmt

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,453
1,852
سلام خدمت دوستان.رسیور مدیا استار مدلms-990وقتی ک حالت استندبای هست دوشاخه یا از پشت خاموش میکنم ب محض وصل شدن ب برق روشن میشه و به آخرین شبکه ک می‌دیدم وصل میشه(در واقع باید به حالت استندبای نمیره) باتشکر از دوستان.تا حالا ب این مشکل برخوردین؟
رسیورهای جدید من جمله مدیا به محض متصل به برق بصورت اتو ماتیک بوت شده وبالا میاید از جمله مدیا استار ودراین مورد گیرنده شما هیچ مشکل ندارد دریک حالت درحالت استند بای باقی میماند که شما از طریق کنترل گیرنده خاموش کرده واز برق ویا کلید بشت نه بکشید ونه خاموش کنید بس گیرنده شمامشکلی مداره وروال طبیعی خودشو طی میکنه.

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
350
895
توی منو دستگاه یک گزینه بنام اماده بکار هست که اونو اگه خاموشه روشن یا برعکس کنی درست میشه

koroshsh

کاربر
2011-01-06
57
36
سلام.ممنون ک جواب دادین اساتید محترم
شما میگید ب هر دلیلی ک ب برق وصل شد نباید ب حالت استندبای بره؟اگر در حالت استندبای بود وبرق رفت بعدک برق آمد ریسیور باید روشن بشه!!با تشکر

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,453
1,852
سلام.ممنون ک جواب دادین اساتید محترم
شما میگید ب هر دلیلی ک ب برق وصل شد نباید ب حالت استندبای بره؟اگر در حالت استندبای بود وبرق رفت بعدک برق آمد ریسیور باید روشن بشه!!با تشکر
بله بارفتن برق ومجدد وصل شدن برق روشن خاهد شد دوست واضح جواب داده شد نمیدونم چرا شما سختش میکنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا