آی پی امداد
abtahi

مشکل: مشکل در یخچال میشل

wxl

کاربر
2010-08-05
7
1
یه سوال داشتم میشه ترموسات خراب باشه برق فن قطع شده باشه

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
یخچال میشل دارم بدون برفک هس مدلش.الان قسمت فیریز خیلی خوب کار میکنه ولی قسمت بالا کار نمیکنه خنک نمیشه مشکل کجاس؟
مشکل در فن شامل خرابی بوش برنجی یا افت سرعت نامی ویا اشتباه نصب شدن پروانه فن
سوختگی هیتر داخل کانال هوا که باعث یخ زدن بخارات در گلویی ورودی سرما از فریزر به یخچال میشود
آیا دستگاه برد دارد؟ اگر جواب منفی است در قسمت یخچال ترموستات هوایی وجوددارد که بایدچک گرد وروی مدیوم (3-4)باشد اگر سنسور دارد از صحت آنها با اهم گیری مطمئن شد
ضمنا برخی فن ها ac نیستند ویا12 ولت هستند برای نمونه در ساید اسنوا فن فریزر 12 هستش وخیلی هم قویه

jerykotoleh

کاربر
2012-06-11
12
7
سلام
این موضوع در یخچال میشل معمولا در المنت ان رخ می دهد
ابتدا المنت را چک کن

johnoliver

کاربر
2015-12-13
1
0
سلام به همگی
یخچال منهم همین مشکل رو داره چندتا تعمیر کار هم بردم و هرکس یه نظر داده کسی هست کمکم کنه . فکنم مشکله بیشتر کسای که میشل دارن همین باشه. چون خیلی تحقیق کردم
علائم
1- فریزر خوبه ولی یخچال سرد نمی کنه و پشت فن فریزر برفک میگیره حتی خود المنت . 2- موتور و گاز یخچال - فنها - درب یخچال سالمند .
3- وقتی یخچال را برای مدت زیادی (مثلا 1-2روز) خاموش می کنی تا برفک آب بشه در راه اندازی مجدد بسته به نوع تایمر مورد استفاده 1-2 روز خوب کار می کنه اما بعد از اون دوباره روز از نو روزی ازنو و یخچال به حالت استراحت میره و بصورت خودکار بیدار هم نمی شه باید از پشت یخچال اهرم تایمر رو بچرخونی تا شروع به کار کنه و در این صورت بازهم فریزر سرده و یخچال گرم
4- ضمنا تایمر هم سالمه و آخرین نظریه تعمیرکارهای متخصص شهرستان بجنورد این بوده که المنت ایراد داره

ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه.

سلام دوستان عزیز
کسی میدونه تنظیمات یخچال فریزر میشل به چه صورتی انجام بشه؟
دمای یخچال فریزر بالاست و می‌خوام ببرم پایین ولی نمی‌تونم
عکس صفحه دیجیتالش رو هم پیوست می‌کنم
ممنون میشم اساتید گرانقدر بنده رو راهنمایی کنند🙏🙏🙏

پیوست‌ها

• 249.5 کیلوبایت بازدیدها: 11
بالا