آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در آیفون تصویری سوزوکی مدل 727m

hamid3548

کاربر vip
vip
کاربر
2020-11-13
17
14
37
باسلام خدمت اساتید محترم این آیفون سوزوکی رو برای تعمیر برای من آوردن چند تا مشکل داشت برطرف کردم برد تغذیه را عوض کردم قسمت تغذیه ۵ ولت رو با ماژول تغذیه ۵ ولت جایگزین کردم اما الان یک مشکلی که دارم این است که موقعی که زنگ می‌خوره صفحه نمایش روشن نمی‌شه اما در حالت عادی با زدن دکمه منو صفحه ال سی دی روشن می‌شه و مشکلی نداره در حالت عادی هم اگر کلید نمایش دوربین رو بزنم صدای وصل شدن رله میاد اما صفحه روشن نمیشه
ولتاژ های ۳.۳ و ۱.۸ ولت هم دارم

پیوست‌ها

• 603.1 کیلوبایت بازدیدها: 18

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
628
3,661
بوشهر-خورموج
سلام همکار محترم.
نیازی نیست که از ماژول استفاده کنید و میشه ای سی رو جاش گذاشت و راحت کار میکنه
شماره ای سی که جاش میخوره و همه جا گیرمیاد XL1410 این ای سی راحت جاش کار میکنه و ولتاژ ۵ ولت ساخته میشه
درضمن این مانیتور وقتی به پنل بیرون وصل نباشه و کلید تصویر خود مانیتور رو بزنی صدای رله میاد ولی تصویر نداره و چیزی نشون نمیده و وقتی کلید منو رو فشار بدی تنظیمات توی صفحه نمایش داده میشه و این یعنی مانیتور سالم هستش ومشکلی نداره. وقتی پنل بهش وصل بشه و شاسی زنگ رو فشار بدی اون موقع خودش تصویر میاد ولی بدون دوربین هیچی نشون نمیده و برای امتحان فقط باید کلید منو رو بزنی. این مانیتور خودش عملکردش اینجوریه و کارتو درست انجام دادی

آخرین ویرایش:

hamid3548

کاربر vip
vip
کاربر
2020-11-13
17
14
37
سلام همکار محترم.
نیازی نیست که از ماژول استفاده کنید و میشه ای سی رو جاش گذاشت و راحت کار میکنه
شماره ای سی که جاش میخوره و همه جا گیرمیاد XL1041 این ای سی راحت جاش کار میکنه و ولتاژ ۵ ولت ساخته میشه
درضمن این مانیتور وقتی به پنل بیرون وصل نباشه و کلید تصویر خود مانیتور رو بزنی صدای رله میاد ولی تصویر نداره و چیزی نشون نمیده و وقتی کلید منو رو فشار بدی تنظیمات توی صفحه نمایش داده میشه و این یعنی مانیتور سالم هستش ومشکلی نداره. وقتی پنل بهش وصل بشه و شاسی زنگ رو فشار بدی اون موقع خودش تصویر میاد ولی بدون دوربین هیچی نشون نمیده و برای امتحان فقط باید کلید منو رو بزنی. این مانیتور خودش عملکردش اینجوریه و کارتو درست انجام دادی
ممنون از راهنمایی تون استاد عزیز خعلی لطف کردید چشم حتما جایگزین میکنم

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
628
3,661
بوشهر-خورموج
ممنون از راهنمایی تون استاد عزیز خعلی لطف کردید چشم حتما جایگزین میکنم
الان متوجه شدم که شماره جای گزین برد رو خراب نوشتم و تصیح کردم
XL1410

آی سی XL1410E1 (مشابهACT4060A​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid3548

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
628
3,661
بوشهر-خورموج
Lsp نفشه مداریش فرق میکنه و اگه بخوای lsp بزاری نیاز به تغییر پایه ها هستی ولی این شماره ای سی که گفتم راحت جاش کار میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid3548

hamid3548

کاربر vip
vip
کاربر
2020-11-13
17
14
37
Lsp نفشه مداریش فرق میکنه و اگه بخوای lsp بزاری نیاز به تغییر پایه ها هستی ولی این شماره ای سی که گفتم راحت جاش کار میکنه
مهندس جان بسیار ممنون از راهنمایی تون بله فرمایش شما درست بود

Soleymantk

کاربر
2012-02-23
45
14
باسلام خدمت اساتید محترم این آیفون سوزوکی رو برای تعمیر برای من آوردن چند تا مشکل داشت برطرف کردم برد تغذیه را عوض کردم قسمت تغذیه ۵ ولت رو با ماژول تغذیه ۵ ولت جایگزین کردم اما الان یک مشکلی که دارم این است که موقعی که زنگ می‌خوره صفحه نمایش روشن نمی‌شه اما در حالت عادی با زدن دکمه منو صفحه ال سی دی روشن می‌شه و مشکلی نداره در حالت عادی هم اگر کلید نمایش دوربین رو بزنم صدای وصل شدن رله میاد اما صفحه روشن نمیشه
سلام
میدونم این پست قدیمی هست ولی اگر کسی شماره چیپ زیر این برچسبش رو اعلام کنه ممنون میشم

بالا