آی پی امداد
abtahi

مشکل: مشکل برد ایندزیت WIXE127

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
121
کرمان
سلام منم مشکل شما رو دارم.لباسشویی ایندزیت که روشن میکنم برنامه رو انتخاب میکنم بعد درب قفل میشه و یک ثانیه ابگیری میکنه بعد چراغ قرمز پاور خاموش میشه و فقط چراغ سبز برنامه انتخابی روشن هست و هیچ عکس العملی نداره. دیگ هم نمیچرخه.لطفا اساتید کمک کنن.
موتور بیرون با لامپ دویست تست شده. سویچ درب هم که قفل میشه و یک ثانیه ابگیری میکنه.
هیدرواستات رو فوت کردم پمپ تخلیه شروع به کار میکنه ولی برد همچنان خاموشه. خازنهای برد تعویض شدن. دیگه عقلم قد نمیده. لطفا کمک کنین.ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amin.no

Amin.no

کاربر
2016-03-29
296
366
گیلان
سلام
من مشکل مشابهی با همین برد دارم . ایراد تغذیه داشت و روشن نمیشد بعد از تعمیر تغذیه که ایراد از خازن ها بود برد روشن شد فرمان گرفت و چندین بار هم کار کرد (البته تست ها توسط همکار انجام شده)
اما بعد از چند بار تست گفتن برد عمل نمیکنه رفتم تست کردم برنامه دادم آبگیری انجام داد و شستشو و تخلیه هم انجام داد مجدد برنامه دادم دیدم درب قفل کرد اما فقط یک چراغ 4h روشن میمونه و آبگیری نمیکنه ولتاژ 70 ولت روی شیربرقی میفرسته .
برد بیشترش تست کردم ترایاک ها و رله و خازن ها .
نمیدونم دیگه مشکلش چیه...
برای برنامه دادن هم یه تایم میدم و دکمه کنار پاور میزنم .
دکمه پاور عملکردی نداره

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-03-31
877
1,720
استان گلستان
سلام
من مشکل مشابهی با همین برد دارم . ایراد تغذیه داشت و روشن نمیشد بعد از تعمیر تغذیه که ایراد از خازن ها بود برد روشن شد فرمان گرفت و چندین بار هم کار کرد (البته تست ها توسط همکار انجام شده)
اما بعد از چند بار تست گفتن برد عمل نمیکنه رفتم تست کردم برنامه دادم آبگیری انجام داد و شستشو و تخلیه هم انجام داد مجدد برنامه دادم دیدم درب قفل کرد اما فقط یک چراغ 4h روشن میمونه و آبگیری نمیکنه ولتاژ 70 ولت روی شیربرقی میفرسته .
برد بیشترش تست کردم ترایاک ها و رله و خازن ها .
نمیدونم دیگه مشکلش چیه...
برای برنامه دادن هم یه تایم میدم و دکمه کنار پاور میزنم .
دکمه پاور عملکردی نداره
با سلام و درود، به نظر ترایاک مربوطه شیر برقی دچار نشتی شده و توانایی هدایت کامل نداره.
همچنین مقاومت گیت ترایاک هم بررسی کنید.

Amin.no

کاربر
2016-03-29
296
366
گیلان
با سلام و درود، به نظر ترایاک مربوطه شیر برقی دچار نشتی شده و توانایی هدایت کامل نداره.
همچنین مقاومت گیت ترایاک هم بررسی کنید.
سلام مهندس جان ترایاک رو با یکی از ترایاک های دیگه که مربوط به درب بود جابجا کردم مشکل پابرجاست. ترایاک خودش هم سالم بوده
انگار برد قاطی کرده یکبار برنامه قبول کرد مجدد .
چیزی که همکار گفتند یکبار وسط برنامه از برق کشیده شده بعد این اتفاق افتاده.
نحوه ریست این مدل اطلاع دارید؟
تصویر پنل:

پیوست‌ها

• 36.1 کیلوبایت بازدیدها: 4

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-03-31
877
1,720
استان گلستان
سلام مهندس جان ترایاک رو با یکی از ترایاک های دیگه که مربوط به درب بود جابجا کردم مشکل پابرجاست. ترایاک خودش هم سالم بوده
انگار برد قاطی کرده یکبار برنامه قبول کرد مجدد .
چیزی که همکار گفتند یکبار وسط برنامه از برق کشیده شده بعد این اتفاق افتاده.
نحوه ریست این مدل اطلاع دارید؟
تصویر پنل:
با این اوصاف فایل داخل ایپرام قاطی کرده.
اگر آیسی ایپرام مجزا داره خامش کنید( قبلش حتما بکاپ بگیرید که ممکنه بدتر بشه )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amin.no
بالا