آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدارات عملی تابلوهای ثابت

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
سلام
فیوز بیت هاش تنظیم شده؟
ضمنا به منفی ال ای دی ها متصل خواهد شد.

با تشکر من این فایل را دانلود کردم وبا نرم افزار winrarباز کردم عکس برد و ویدیوی طرز کاربرد باز شد بقیه پوشه ها باز نمیشوند ایا نقشه ساخت وشماره ایسی وسایر قطعات در این فایل وجود دارد اگر دارد چگونه باز میشود ،یا این یک برنامه برای افکت گزاری برد است .با سپاس.

سلام
تابلو های ثابت در این تایپیک قرار می گیرد

اینهم اولین مدار تابلو با 7 خروجی با چند افکت جالب همراه با فایلهای پرتئوس و فیلم از کارکرد تابلو

hidden content may not be quoted

می خواستم بدونم این مدار ها با چه نرم افزاری باز می شن

Sent from my iPhone using Tapatalk

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
می خواستم بدونم این مدار ها با چه نرم افزاری باز می شن

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
تو تصویر زیر در باره فایل ها توضیح کاملی ارائه شده.

[hide] Untitled.jpg[/hide]

با سلام من این مدار راساختم وکار میکند ،برای امتحان مدارهفت ال ای دی به خروجی ترازیستورهای BC337وصل کن وپایه منفی ال ای دی باید به ترانزیستور وصل کنید وهفت پایه دیگر ال ای دی به هم وصل کن وبا یک مقاومت 560،اهمی به 12ولت ورودیی رگولاتور مدار وصل کن کار میکند ال ای دی سبز یا سفید که امپر بالاتری دارد برای امتحان وصل کن .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
من یک تابلو 7کانال ساخته ام که با فلاشر 7کانالی که دوستمون زحمت کشیده بودند گذاشته بودند راه افتاد وکار میکند ،فقط دورتادور آن «کادر دور» دوکانال جداگانه دارم که میخواهم فقط خاموش وروشن شود کانال1روشن شودووقتی کانال 1خاموش شد کانال2روشن شود مثل فلاشرهای قدیمی 2کانال ،من برنامه ای میخواستم که هم7کانال داشته باشد با همان افکتهای که در ان هست و 2کانال جداگانه برای کادر دور هم جداگانه داشته باشد ایا میشود اگر کسی از دوستان این برنامه را بگذارد متشکر میشوم ،،،،:63000000:::smiley_on_tredmi:::84000000:

سلام خدمت اقای jfrrasلطفااگرمیشود برنامه ای که برای فلاشر 14کانال نوشته ای برایم بگذار تا بفهمم چگونه ازهر دوپورت AوBهمزمان در این فلاشر استفاده کرده ای همان نوشته برنامه را بزار تامن هم یاد بگیرم ،من یک PIC 16f877aتهیه کردهام که مخواهم برنامهای برای هر 4تاپورت ان بنویسم اگر لطف کنی ممنون میشوم ،:snowman:

بالا