آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزيابهاي VLF و IB

somic839

کاربر
2012-08-05
19
575
سلام به همه اين تاپيك به منظور بحث و گفتگو در مورد دستگاههاي VLF و IB ايجاد شده و هركسي كه دستگاهي از اين مدل داشته باشه در اينجا قرار بده تا روش بحث بشه با تشكر SOMIC

somic839

کاربر
2012-08-05
19
575
ببخشيد دوستان من چند تا مشكل دارم كه اين پايين سوال كردم اگه ميشه منو راهنمايي كنيد فلزيابهاي وي ال اف و آي بي برد نهاييشون هشتاد سانته يا يكونيم متر و برد نهايي به چه ابعاد فلزيه اگه بردش 1.5 متر باشه برا فلز مثلا 1 كيلو يا 50 در 50 اونوقت فلزي به اندازه 1 توني كه در 2.5 متري زمينه رو نميتونه بزنه آيا فلز هر چقدر بزرگتر ويا بيشتر ميشه برد دستگاه هم بيشتر ميشه يا نه شما بين دستگاههاي vlf و ib كدوم دستگاه رو از نظر برد بيشتر و تفكيك بهتر كدوم رو معرفي ميكنين ؟ و اگه يه مدار بهتر دم دست داريد ميشه برام ارسال كنيد تا بسازم ممنون ميشم كمكم كنيد آخه سر در گم شدم در ضمن مدار pi ساختم ولي تفكيك ندارند و به درد من نميخورند درسته كه بردش بيشتره ولي به درد من نميخوره با تشكر

دوستان واقعاً عالیه من امروز واقعا با دیدن یه تاپیک با این عنوان حال کردم و به نظرم تنها چیز لازم برای این سایت همین بود که روی این دو سری از مدارات فلزیاب کار بشه و با توجه به تجربه ام می گم که بخصوص بهتره روی سری ib این مدارات کار بشه که 120 درصد نتیجه می ده و با قیمتی بسیار کمتر از مدارات فلریاب سری pi می توان به نتیجه ای خوب رسید در مورد تفکیک هم که اصلا چیزی نگو ... چون فلزیاب های ib در این مورد مشهورند من خودم از این سری با soha 2 , soha3 هر دو را کار کردم و سعی می کنم که اطلاعات آن را برای ساخت و نتیجه هایم هم گزارش کنم از دوستان هم خواهش می کنم همکاری کنند و هر چه درباره فلزیاب های vlf , ib می دانند از ما دریغ نفرمایند.

2014-11-22
3
4
ایران
سلام.من عضو جدید که نه عضو تازه واردم چون قبلا یک سال پیش اینجا عضو بودم والان کاربریم بن شده..عرض شود که اگه اطلاعاتی از سها دو وسه دارین دریغ نکنین عمق کاوشش فلز 10+10چقدر هست .افت بردش توی زمین .حساسیت به زمین واملاح تنظیمهای سیستم..یک اطلاعات کلی وجامع بزارین ممنون میشم.البته بیشترین وسخت ترین قسمت تو این فلزیاب تنظیم کویل هست که شنیدم

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
دوست عزیز هگزشو از کجا گرفتید؟منم پالسی زیاد ساختم هیچکدام نتیجه تفکیک خوب نداشته اگه لطف کنید متشکر میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty
بالا