آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فروش کلیه قطعات تلویزیون 75 اینچ استارست .برد .تغذیه و........

lona1386

کاربر
2010-08-13
14
4
ببینید دوستان عزیز
این تلویزیون رو 2 سال پیش آوردم و رسید دستم دیدم صفحه شکسته . خیلی هم دنبال پنلش گشتم . حتی تو خود دبی پیدا کردم ولی خب باز آوردن پنل و... داستان داشت و خطر
تو ایران هم خیلی گشتم نبود . الان دیدم پنل سایز بزرگ اومده . یکی دو تا سایت دیدم پنل آوردن
حالا بحث درست کردنشو ندارم چون پنلش گرونه و..
هم خود تلویزیون قاب اصلی هست دست نخوره. من فقط پنل ( همون صفحه مشکی ) رو جدا کردم ازش و قطعات داخلشو باز کردم. بک لایت ها و.. دست نخورده داخلشه . فقط بورد رو تغذیه رو باز کردم . گفتم شاید به کار کسی بیاد بفروشم . کیسه هم ندوختم واسش . اگر واقعا تعمیر کاری بدردش بخوره و بدونم میتونه استفاده مفید بکنه من فروشندم

lona1386

کاربر
2010-08-13
14
4
دوستان عزیز . باتوجه به شرایط و قوانین سایت از کل تلویزیون عکس گرفتم و با کاغذ تاریخ و نام کاربریم هم گذاشتم
نکته درباره فروش : ببینید تمامی تجهیزات داخل تلویزیون اکبنده و اصلا استفاده نشده . . استفاده این تلویزیون بعد اینکه به دستم رسید و دیدم صفحه شکسته 2 روز بود . دو روز روشن گذاشتم بعد دیدم کلا صفحه ترکید و تصویر رفت . بعد اون جمعش کردم .چند ماهی دنبال پنل گشتم . دیدم پیدا نمیشه و ...
همه قطعات رو باز کردم ( به غیر از بک لایت هاش که داخلشه ) که اگر کسی خواست بهش بدم. الانم درخدمت تعمیر کاران عزیز هستم
بک لایت ها رو حتما میشه واسه برند ها و مدل های دیگه استفاده کرد . نوعش و سریال و مدلش رو نمیدونم .اگر کسی خواست میتونم اونم باز کنم ببینم
من قیمت گذاشتم 5 تومان . جای تخفیف هم داره . کسی بخواد باهاش راه میام. چون بدرد شما عزیزان میخوره نه من
در هر صورت خوشحال میشم که این قطعات بتونه کار کسی رو راه بندازه و اینو از صمیم قلب میگم

بنده استان گلستان هستم.
09119735514

lona1386

کاربر
2010-08-13
14
4
اینم بک لایت ها که جدا کردم بسته بندی کردم گذاشتم کنار

بالا