آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: فایل فلش دی وی آر ۸ کانال AHB7008T-LM-V3

enigma

کاربر vip
کاربر
2007-09-09
10
5
درود بر استاد گرامی و عزیز
استاد عزیز دست و پنجه ات درد نکنه خیلی ممنونم از زحمات شما
به یاری خدا امشب فایل رو روی فلش رایت میکنم و جوابش رو اعلام میکنم.
بزرگوار سوالی که برام پیش اومده اینه که روی مدلهای دیگر مک ادرس کجا ذخیره میشود و غالبا کدام مدلها رو اگر فایل فلش رو به اشتراک بزاریم این مشکل برایشان پیش می اید?

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
جایی که روی برد علامت زدم سریال و مک در ایسی ایپروم ذخیره میشود اگر اینجا ای سی ایپروم بود متوانید فایل فلش را خیرات کنید

در کل این مدل فایل فلش به نام YK GUI منو نامیده میشود که فقط با فایل اپدیت ترمیم شود .یک نوع فایل هم داریم به نام GENERAL GUI منو هست که می شود فلش کرد و مشکلی پیش نمی اید

ان کد که بالای ای سی فلش هست F20171210V فقط همین فایل با برد سازگار هست

پیوست‌ها

• 264.3 کیلوبایت بازدیدها: 62
آخرین ویرایش:

enigma

کاربر vip
کاربر
2007-09-09
10
5
درود بر استاد عزیز و بزرگوار
استاد گرامی فایل شما رو روی فلش رایت کردم و جواب داد
دست شما درد نکنه امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید

احمد کهزادی

کاربر vip
کاربر
2021-07-28
61
44
33
شیراز
همکار گرامی داخل این فایل سریال انتقال تصویر هست و قیمت سریال ان حدود 180 هزار تومان است .این فایل را فقط روی همان برد فلش کنید .نباید روی برد دیگری فلش شود یا بفروشید یا در سایتها خیرات
کنیید .اگر این فایل روی دو تا برد باشد انتقال تصویر از بین میرود .
این مدل فایل که روی این برد هست فقط باید با فایل اپدیت درست شود و نباید فلش پاک شود و حتما روی برد مشابه خودش اپدیت شود چون من بردش را داشتم برایتان انجام دادم
فایل زیر پسورد دارد و پسورد ان را پیغام میدهم
درود بر استاد
یه لطف میکنید یه توضیح در مورد طریقه صحیح آبدیت این مدل دستگاه بدید یا اگر پستی در این ضمینه موجوده بفرماید کدوم پست هست

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
درود
1-برای دستگاهایی که بوت میشود
به دو طریق میتوان این مدل را اپدیت کرد طریقه اول فایل اپدیت را روی usb ریخته و وارد منو میشوید در قسمت اپدیت usb را خوانده و فایل را انتخاب میکنید
روش دوم با نرم افزار DeviceManage است کابل شبکه را وصل میکنید و فایل اپدیت را انتخاب کرده و سرچ را میزنید تا ای پی دستگاه را پیدا کند
دستگاه را با کلیک انتخاب کرده و اپدیت را میزنید

2-برای دستگاهایی که بوت نمیشود

روش اول- این روش نرم افزار مخصوصی دارد که معمولا پولی هست و رایگان نیست و میشود بدونه انکه فلش را بردارید از طریق cpu فلش کنید و باید اگاهی کامل داشته باشید معمولا تمام دستگاه ها در کارخانه با همین روش پروگرام میکنند.چون موقع منتاژ ای سی فلش خام روی برد لحیم میشود.من هم از همین روش استفاده میکنم و سعی میکنم تا انجا که امکان دارد به فلش دست نزنم در کل فلش هایی که استفاده میکنند تقلبی و با کیفیت نیستند تا هوای گرم نامناسب به فلش بخورد خراب میشود

روش دوم کاملا تجربی است و ممکن است از چند روش من دراوردی استفاده شود و نیاز به اگاهی از نرمافزار دستگاه هم ندارد .معمولا این افراد پول خیلی زیادی هم درخواست میکنند و اطلاعات خیلی ناقض در اختیار شما میگذارند که فقط بتوانید فایل را ترمیم کنید.اگر یک سوال تخصوصی از انها بپرسم نمیتوانند جواب بدهند و یا سفسطه ایجاد میکنند که گمراه شویم

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zentex486

احمد کهزادی

کاربر vip
کاربر
2021-07-28
61
44
33
شیراز
درود
1-برای دستگاهایی که بوت میشود
به دو طریق میتوان این مدل را اپدیت کرد طریقه اول فایل اپدیت را روی usb ریخته و وارد منو میشوید در قسمت اپدیت usb را خوانده و فایل را انتخاب میکنید
روش دوم با نرم افزار DeviceManage است کابل شبکه را وصل میکنید و فایل اپدیت را انتخاب کرده و سرچ را میزنید تا ای پی دستگاه را پیدا کند
دستگاه را با کلیک انتخاب کرده و اپدیت را میزنید

2-برای دستگاهایی که بوت نمیشود

روش اول- این روش نرم افزار مخصوصی دارد که معمولا پولی هست و رایگان نیست و میشود بدونه انکه فلش را بردارید از طریق cpu فلش کنید و باید اگاهی کامل داشته باشید معمولا تمام دستگاه ها در کارخانه با همین روش پروگرام میکنند.چون موقع منتاژ ای سی فلش خام روی برد لحیم میشود.من هم از همین روش استفاده میکنم و سعی میکنم تا انجا که امکان دارد به فلش دست نزنم در کل فلش هایی که استفاده میکنند تقلبی و با کیفیت نیستند تا هوای گرم نامناسب به فلش بخورد خراب میشود

روش دوم کاملا تجربی است و ممکن است از چند روش من دراوردی استفاده شود و نیاز به اگاهی از نرمافزار دستگاه هم ندارد .معمولا این افراد پول خیلی زیادی هم درخواست میکنند و اطلاعات خیلی ناقض در اختیار شما میگذارند که فقط بتوانید فایل را ترمیم کنید.اگر یک سوال تخصوصی از انها بپرسم نمیتوانند جواب بدهند و یا سفسطه ایجاد میکنند که گمراه شویم
سپاس مهندس جان
پیشنهادتون برای دستگاهایی که بوت نمیشه چیه که فایل انتقال تصویر خراب نشه
ممنون میشم یه روش اصولی توضیح بدید که استفاده کنیم

بالا