آی پی امداد
abtahi

عدم تصویر دوربین مدار بسته

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
93
57
تهران
سلام 4 تا دوربین مدار بسته هست که تصویر نداشت مشکل از پاور زنبوری بود که تعمیر کردم و حل شد اما الان از اون 4 دوربین فقط یکی کار میکنه . اون دوربین سالم رو با کابل های دیگه چک کردم کابل ها مشکل نداره دوربین خراب هم روشن میشه اما تصویر نداره .؟؟؟ چرا سه تاشون یهو باهم خراب شده؟؟؟

آخرین ویرایش:

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
93
57
تهران
درضمن این قسمت از برد هم ولتاز ندارم

پیوست‌ها

• 277.2 کیلوبایت بازدیدها: 14

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
417
334
Tehran
www.tnmelectronics.ir
چرا سه تاشون باهم خراب شده که خب ممکنه جایی که وصل بودن اتصالی برقی کرده باشه. باید شرایط محیطی نصب دوربین ها بررسی شه
برای هردوربینی ولتاژهای روی برد چک کنین. مهمترین ولتاژ که در مدار تغذیه دوربین ساخته میشه 3.3 ولت هست. ببینین این ولتاژ دارین یا نه. دیود s4 هم در دوربینها زیاد میسوزن.سلامت اونو هم چک کنین

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
93
57
تهران
دوستان مشکل از دی وی آر هست چون با یک دی وی آر دیگه چک کردم اوکی بود ، حالا میخوام بدونم چطور یک دوربین رو نشون میده اما سه تایی دیگه رو نه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
417
334
Tehran
www.tnmelectronics.ir
دوستان مشکل از دی وی آر هست چون با یک دی وی آر دیگه چک کردم اوکی بود ، حالا میخوام بدونم چطور یک دوربین رو نشون میده اما سه تایی دیگه رو نه؟
الان یعنی سه تا دوربین دیگتون تصویر نداره؟

jahanerayane

کاربر vip
کاربر
2022-02-09
17
13
44
الان یعنی سه تا دوربین دیگتون تصویر نداره؟
اگر یک کانال دی وی آر شما تصویر داره و با هر دوربینی تصویرش میاد دیودهای حفاضتی پشت پورت های ورودی دوربین رو چک کنید و اگر فقط یک دوربین با هر کانال دی وی آر کار میکنه به ولتاژ های ورودی دستگاه روی برد دی وی آر دقت کنید اگر درست بود میتونه نرم افزاری باشه که اول ریست اگر جواب نداد فلش کنید.

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
93
57
تهران
دوستان بر اثر نوسان برق حالت ntsc غیر فعال شده بود که با تنظیمات مجدد اوکی شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jahani
بالا