آی پی امداد
abtahi

طراحی پانل دستگاه های دست ساز بسیار ساده

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,835
177,702
iRanTK.iR
عج
نمونه ای از طراحی من که با استفاده از نرم افزار کورل دراو و چاپ و در پایان کشیدن سلفون و نتیجه کار دیده میشود

درود بر شما جناب اصفهانی

واقعا با ذوق و سلیقه درست شده ...

اون صفحه کلید بالای پروگرامر هم خیلی زیباست ، اگر صفحه کلید منو ببینید از مغازه فرار می کنید :)

متاسفانه من محل کارم نمیتونم ابزارمو دم دست بگذارم و همه رو جمع کردم ، امان از همسایه های بد ...

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
عج

درود بر شما جناب اصفهانی

اون صفحه کلید بالای پروگرامر هم خیلی زیباست ، اگر صفحه کلید منو ببینید از مغازه فرار می کنید :)

متاسفانه من محل کارم نمیتونم ابزارمو دم دست بگذارم و همه رو جمع کردم ، امان از همسایه های بد ...
سلام،،مگه همسایه ها به تمام بخش های مغازه، وارد میشن و دسترسی دارن،، اینجوری که خیلی بده،اگه مغازه و میز تمیز باشه،، خود آدم لذت میبره و از کار خسته نمیشه

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,835
177,702
iRanTK.iR
سلام،،مگه همسایه ها به تمام بخش های مغازه، وارد میشن و دسترسی دارن،، اینجوری که خیلی بده،اگه مغازه و میز تمیز باشه،، خود آدم لذت میبره و از کار خسته نمیشه

متاسفانه داخل یک پاساژ هستم که همسایه ها اکثرا تعمیرکار هستند .

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
متاسفانه داخل یک پاساژ هستم که همسایه ها اکثرا تعمیرکار هستند .
قبلا من این مشکل داشتم،چون مغازه داخل پاساژ ه، اما با خرید شش شاخه قوطی فلزی 2*2 و یک ورق نئوپان ملامین، و یک قفل، از ورود دوستان بصورت خیلی مودبانه، جلوگیری کردم

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
عج

درود بر شما جناب اصفهانی

صبح بخیر آقا رضا عزیز
این هم ایده من جهت جلوگیری از ورود دوستان به محل کارم
نیمکت بزرگی ساختم که مشتریان و یا دوستان استراحت کنند و حتی میشه خوابید و یک موزیک ملایم همیشه پخش میکنم
سالها قبل منم مشکل ورود دوستان به مغازه را داشتم و یا ابزاری گم میشد و یا فضولی میکردند و راه و روش تعمیر را یاد میگرفتند و ...

پیوست‌ها

• 123.5 کیلوبایت بازدیدها: 41
آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,717
62,253
اصفهان
نمونه ای از طراحی تایمر اگراندیسمان که 25 سال قبل ساخته بودم و در آن زمان خبری از زیراکس رنگی نبود و فیبر مدار چاپی توسط لیتوگرافی و چاپ سیلک اسکیرین ساخته میشد .من هم چاپ پانل را از طریق لیتوگرافی چاپ زدم

پیوست‌ها

بالا