آی پی امداد
abtahi

صدا نداشتن قسمت باند سنتر

m1135

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-05
88
89
بابلسر،هادشهر
با سلام .پخش خانگی سامسونگ مدل MAX-DA67 تمام باندها صدا دارد ولی قسمت سنتر صدا ندارد خروجی ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید در زمن مسیر از ترمینال اتصال تا روی آی سی آمپلی قطعی نداره و بوق اهمتر را دارم

پیوست‌ها

• 429.5 کیلوبایت بازدیدها: 16
  • 334.5 کیلوبایت بازدیدها: 16

m1135

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-05
88
89
بابلسر،هادشهر
تا سر آی سی ps9024 اتصال برقرار و مشگل ندارم مطمعن هستم که ps9024 فون خروجی برای آمپلی فایر نمیده آیا این دستگاه تنظیمات کارخانه ای داره که بشه صدای ریز یا همون سنتر را فعال کرد؟

پیوست‌ها

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
928
1,185
از روی ایسی مربوط به سنتر تست خروجی بگیرید ببینید ایسی سالمه؟مورد بعد فلش یا اپیرام اگر داره بکاپ بگیرید و برنامه بزنید.اگر بازم رفع نشد ایسی رو تعویض کنید اگر خروجی نداشت. میتونید جای ایسی رو با کناریش عوض کنید برای مطمئن شدن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: m1135

m1135

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-05
88
89
بابلسر،هادشهر
از روی ایسی مربوط به سنتر تست خروجی بگیرید ببینید ایسی سالمه؟مورد بعد فلش یا اپیرام اگر داره بکاپ بگیرید و برنامه بزنید.اگر بازم رفع نشد ایسی رو تعویض کنید اگر خروجی نداشت. میتونید جای ایسی رو با کناریش عوض کنید برای مط
از روی ایسی مربوط به سنتر تست خروجی بگیرید ببینید ایسی سالمه؟مورد بعد فلش یا اپیرام اگر داره بکاپ بگیرید و برنامه بزنید.اگر بازم رفع نشد ایسی رو تعویض کنید اگر خروجی نداشت. میتونید جای ایسی رو با کناریش عوض کنید برای مطمئن شدن.
همه اون راه ها را رفتم فقط نرم افزار ندارم بزنم آی سی سالم هست فون قسمت سنتر که از آیسی ps9024 خارج میشه را ندارم از فون خروجیهای دیگه به آیسی زدم صدا اومد من موندم این تنظیمات مربوط و بالانس نداره مگه میشه هر چی چرخیدم تنظیمات پیدا نکردم کلافه شدم

بالا