آی پی امداد
abtahi

سرویس و تعمیر فلزیاب Garrett-2500

smail55

کاربر
2021-11-26
1
0
سلام و خسته نباشید به استاد بزرگوار اگه امکانش باشه نقشه پیچیدن این نوع از لوپ ها رو برام ارسال میفرماییدو rx, txاین پین نظامی گرت رو میشه مشخص کنید

qaneh

کاربر vip
vip
کاربر
سلام وقت بخیر اقا من یه مشکل دارم از همین گرت جیتی درام اما باتری ها نو و همه اتصالاتم چک کردم درسته وردوی برق هم ۱۲ میدم‌بهش اما رو پنل دستگاه میزان باتری رو صفر نشون میده .نقشه هم نداره ببینم ایسی تایین ولاتاژ داره یا چیز دیگه ای لطفا لطفا راهنمایی کنید منو ///////////////////////
سلام منهم همچین مشکلی دارم اگر کارت درست شود ممنون میشم به من هم کمک کنین از اساتید محترم هم درخواست راهنمای دارم با سپاس فراوان

arashpi

کاربر
2023-09-09
33
16
Iran
سلام منهم همچین مشکلی دارم اگر کارت درست شود ممنون میشم به من هم کمک کنین از اساتید محترم هم درخواست راهنمای دارم با سپاس فراوان
سلام
مطمئناباتقسیم مقاومتی به یکی ازپایه های میکروازباطری وصل شده که میتونه تغییرات جزئی ولتاژباطری رودرمیکرواندازه بگیره .
اگه چندعکس واضح ازمداربگیری شایدبشه راهنمایی کرد.

مرتضی رنجب

کاربر
2024-10-04
1
0
اصفهان
درود.بند این مشکل را روی دستگاه دیگه ای داشتم باطرها یه ماژول شارژر داشت تعویض کردم مشکل حل شد

بالا