آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن چراغ سقف سمند

alireza4837

کاربر
2018-05-25
3
0
سلام دوستان عزیز یه مشکل برام پیش اومده کسی نتونسته حلش کنه خودرو سمندمدل۸۳ چراغ سقف روشن نمیشه و روی کیلومتر هم مشخص نمیشه درب بازه یا نه اما لامپ درب ماشین روشن میشه با فشار دادن کلید لادری خاموش میشه فقط درب سمت شاگرد جلو درسته ۳درب دیگه این مشکلو دارم.این موضوع واسه کسی اتفاق افتاده؟

pedram.ar

کاربر
2022-01-17
7
8
پشت کنسول وسط دقیقا زیر پوسته بخاری و کولر 4 تا دسته سیمه که با 4 رنگ سوکت نری مادگی گرد به هم متصل شده این دسته سیم ها زیر مسیر لوله رطوبت گیر ایرکاندیشنه بخار میریزه روش اکسید میشه ارتباطشون یا کامل قطع میشه یا با اهم خیلی زیاد متصل میمونه تمیزشون کن با اسپری خشک برد درست میشه اگر از اونجا نبود برو سوکت قفل مرکزیو زیر دریچه پورت دیاگ نگاه بنداز ولی 80 درصد از همونجاست که بت گفتم

alireza4837

کاربر
2018-05-25
3
0
پشت کنسول وسط دقیقا زیر پوسته بخاری و کولر 4 تا دسته سیمه که با 4 رنگ سوکت نری مادگی گرد به هم متصل شده این دسته سیم ها زیر مسیر لوله رطوبت گیر ایرکاندیشنه بخار میریزه روش اکسید میشه ارتباطشون یا کامل قطع میشه یا با اهم خیلی زیاد متصل میمونه تمیزشون کن با اسپری خشک برد درست میشه اگر از اونجا نبود برو سوکت قفل مرکزیو زیر دریچه پورت دیاگ نگاه بنداز ولی 80 درصد ا

پشت کنسول وسط دقیقا زیر پوسته بخاری و کولر 4 تا دسته سیمه که با 4 رنگ سوکت نری مادگی گرد به هم متصل شده این دسته سیم ها زیر مسیر لوله رطوبت گیر ایرکاندیشنه بخار میریزه روش اکسید میشه ارتباطشون یا کامل قطع میشه یا با اهم خیلی زیاد متصل میمونه تمیزشون کن با اسپری خشک برد درست میشه اگر از اونجا نبود برو سوکت قفل مرکزیو زیر دریچه پورت دیاگ نگاه بنداز ولی 80 درصد از همونجاست که بت گفتم
سلام میشه بیشتر توضیح بدین چیو باید باز کنم از طرف شاگرد یا راننده یا جلوشو بازکنم(قسمت سخنگو و ضبط)میشه بیشتر راهنمایی کنید🌹

Autoday

کاربر vip
vip
کاربر
2019-08-02
55
44
58
خراسان رضوی مشهد
سلام میشه بیشتر توضیح بدین چیو باید باز کنم از طرف شاگرد یا راننده یا جلوشو بازکنم(قسمت سخنگو و ضبط)میشه بیشتر راهنمایی کنید🌹
سلام از سمت شاگرد یه قاب بقل داشبورد پایین با پیچ و خار مهار شده باز کن پشت اون سوکت ها قابل رویت

بالا