آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن لپتاپ lenovo thinkpad t410

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
با سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی یه لپ تاپ t410لنوو برا تعمیر اومده که با باطری نزدیک به دوساعت روشن کار میکنه و همه طوره زیر بار گذاشتم و تست کردم خاموش نمیشه وقتی شارژر رو متصل میکنیم بعد از یک رب نیم ساعت خاموش میشه کلا میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.شارژر چندین عدد تست شده باطری نو هست وفقط با شارژر خاموش میشه.دمای سی پی یو هم عادی هست
درود بر شما
چندین بار تایم بگیرید ببینید سر تایم مشخص خاموش میشه(مثلا دقیق هر 30 دقیقه خاموش میشه) یا نه خاوشی رندوم هست

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
278
1,321
با سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی یه لپ تاپ t410لنوو برا تعمیر اومده که با باطری نزدیک به دوساعت روشن کار میکنه و همه طوره زیر بار گذاشتم و تست کردم خاموش نمیشه وقتی شارژر رو متصل میکنیم بعد از یک رب نیم ساعت خاموش میشه کلا میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.شارژر چندین عدد تست شده باطری نو هست وفقط با شارژر خاموش میشه.دمای سی پی یو هم عادی هست
درود
مهندس اول بایاس بزنید و نتیجه را اعلام کنید.

jahanrayansy

کاربر vip
کاربر
2019-10-16
10
8
قزوین
درود بر شما
چندین بار تایم بگیرید ببینید سر تایم مشخص خاموش میشه(مثلا دقیق هر 30 دقیقه خاموش میشه) یا نه خاوشی رندوم هست
با سلام خدمت همه دوستان مشکل بنده از فن بود فن کار میکرد فقط دور بالا و پایین مشخص نبود که خنک کننده جدا قرار دادم تست کردم دو روز مدام کار کرد بعد از تعوض فن مشکل برطرف شد.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
با سلام خدمت همه دوستان مشکل بنده از فن بود فن کار میکرد فقط دور بالا و پایین مشخص نبود که خنک کننده جدا قرار دادم تست کردم دو روز مدام کار کرد بعد از تعوض فن مشکل برطرف شد.
درود بر شما
بسیار عالی
چون تو پست قبلی اشاره کردید که دمای سی پی یو نرمال هست، احتمالات و اشارات برای دما و فن کم میشد
در این مواقع حتما با نرم افزار، تست دما بگیرید خیلی زود ایردات فن و دمایی مشخص میشه و نیاز به روشنی 2 روزه نداره

بالا