آی پی امداد
abtahi

روشن نشدن رسیور و عدم نمایش ولتاژ خروجی DC

abbas_1m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2010-01-20
315
389
زاهدان
وقتی هیچکدوم از ولتاژهارو نداری تو قسمت گرم تغذیه دنبال مشکل باش

jamal yass

کاربر
2015-03-21
18
10
کرمانشاه
سلام رسیور های میدیا استار برد تغذیه اش بارها پیش اومده طرف اومده گفته عمل سویچ جهت به جهت رو انجام نمیده و فقط تک جهت عمل میکنه با تعویض تغذیه مشکل حل شده، میخام ببینم مشکل از کدام قطعه تغذیه است که خودم تعویضش کنم تغذیه گرونه. ممنون میشم
تمام منبع تغذیه مدیا استار اولین قسمتی که خراب میشه خازن 1000میکرو فاراد 10 ولت که باد میکنه و مشخصه بجاش 16 ولت 1000 میکروفاراد جایگزین کنید

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
281
275
کوهبنان کرمان
درود اگر ایسی تون DP2358 هست به احتمال خیلی زیاد مشکل از همونه. خیلی بدقلقه. منم امروز یکی امد که ولتاژ برد تغذیه ثانیه ای یکبار وصل و قطع میشه. یعنی عملا انگار اپتوکوپلر رو برداشته باشی. از شما هم قطعی کامل احتمالا از همین ایسیه

jahanerayane

کاربر vip
کاربر
2022-02-09
21
14
44
سلام.تو این مدل تغذیه سوختن آیسی سوییچینگ زیاد پیش میاد البته اگر مواردی که دوستان دربالا گفتند رو چک کردید.بردش هم قیمت زیادی نداره و زیر 150 تومنه

ehsanap

کاربر
2018-12-26
11
6
درود اگر ایسی تون DP2358 هست به احتمال خیلی زیاد مشکل از همونه. خیلی بدقلقه. منم امروز یکی امد که ولتاژ برد تغذیه ثانیه ای یکبار وصل و قطع میشه. یعنی عملا انگار اپتوکوپلر رو برداشته باشی. از شما هم قطعی کامل احتمالا از همین ایسیه
مشکل من اینه تمام ولتاژ هارو دارم فقط موقع تست عمل سویچینگ رو انجام نمیده و در اصل یک جهت رو بیشتر نشون نمیده.

ehsanap

کاربر
2018-12-26
11
6
مشکل من اینه تمام ولتاژ هارو دارم فقط موقع تست عمل سویچینگ رو انجام نمیده و در اصل یک جهت رو بیشتر نشون نمیده.

ehsanap

کاربر
2018-12-26
11
6
سلام.تو این مدل تغذیه سوختن آیسی سوییچینگ زیاد پیش میاد البته اگر مواردی که دوستان دربالا گفتند رو چک کردید.بردش هم قیمت زیادی نداره و زیر 150 تومنه
سلام، بردش که اینجا پیدا نمیشه اگرم باشه قیمت بالای 300 میدن، اما تعمیرش رو میخام یاد بگیرم برای همیشه چون تعمیرکاری رو دوست دارم

ehsanap

کاربر
2018-12-26
11
6
یه مورد دیگه ام دارم استارمکس a5 مشکلش اینه وقتی تغذیه رو به برد اصلی وصل میکنی و روشن میکنی از سمت تغذیه یه صدای جیک میاد و قطع و وصل میشه اما سوکت تغذیه رو از برد اصلی جدا میکنم صدا دیگه نمیاد و اینکه دستگاه اصلا روشن نمیشه عکس برد دستگاه رو پیوست میکنم.

پیوست‌ها

• 488.1 کیلوبایت بازدیدها: 11
بالا