آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در خصوص تهیه پروگرامر ارزان

Mohammadsh2589

کاربر vip
vip
کاربر
2023-04-30
24
10
ایران
سلام دوستان من می‌خوام یک دستگاه پروگرامر جهت فلش کردن آیسی‌های گیرنده‌های دیجیتال و رسیورها خریداری کنم ولی پول زیادی هم نمی‌تونم هزینه کنم آیا به نظر دوستان پروگرامر CH341A مناسب این کار هست و اینکه نرم افزارهایی که باید روی لپ‌تاپ نصب بکنم رو از کجا می‌تونم تهیه بکنم لطفاً راهنماییم کنید دوستان یک سری فایل‌هایی رو توی انجمن قرار دادند ولی من همش رو دانلودکردم ولی نصب نشد.

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سلام دوستان من می‌خوام یک دستگاه پروگرامر جهت فلش کردن آیسی‌های گیرنده‌های دیجیتال و رسیورها خریداری کنم ولی پول زیادی هم نمی‌تونم هزینه کنم آیا به نظر دوستان پروگرامر CH341A مناسب این کار هست و اینکه نرم افزارهایی که باید روی لپ‌تاپ نصب بکنم رو از کجا می‌تونم تهیه بکنم لطفاً راهنماییم کنید دوستان یک سری فایل‌هایی رو توی انجمن قرار دادند ولی من همش رو دانلودکردم ولی نصب نشد.
درود،
بله این پروگرامر در ۹۵ درصد مواقع کار شما رو راه میندازه و ۵ درصد باقی مانده ، زمانی هست که دستگاه قدیمی و دارای آیسی فلش ۴۸ پایه باشه یا دستگاه پیشرفته و دارای EMMC باشه.

شما اول باید درایور CH341 رو نصب کنید و بعد نرم افزار مربوطه مثل Neo Programer یا AsProgramer دانلود کنید.
به همین سادگی.

آخرین ویرایش:

abbas_1m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2010-01-20
305
363
زاهدان
بنده 2 سالی هست این پروگرمر رو دارم علاوه بر رسیورها و دیجیتالها بلکه تلویزیون های سی آر تی رو هم به راحتی پروگرم میکنم با این پروگرمر.
با هزینه کم پروگرمر بسیار عالی هست در حیطه کاری خودش

Mohammadsh2589

کاربر vip
vip
کاربر
2023-04-30
24
10
ایران
درود،
بله این پروگرامر در ۹۵ درصد مواقع کار شما رو راه میندازه و ۵ درصد باقی مانده ، زمانی هست که دستگاه قدیمی و دارای آیسی فلش ۴۸ پایه باشه یا دستگاه پیشرفته و دارای EMMC باشه.

شما اول باید درایور CH341 رو نصب کنید و بعد نرم افزار مربوطه مثل Neo Programer یا AsProgramer دانلود کنید.
به همین سادگی.
تشکر از راهنماییتون فقط درایورش رو باید از کجا دانلود کنم و نرم افزارهایی که فرمودید سرچ کنم پیدا میشه؟

Mohammadsh2589

کاربر vip
vip
کاربر
2023-04-30
24
10
ایران
بنده 2 سالی هست این پروگرمر رو دارم علاوه بر رسیورها و دیجیتالها بلکه تلویزیون های سی آر تی رو هم به راحتی پروگرم میکنم با این پروگرمر.
با هزینه کم پروگرمر بسیار عالی هست در حیطه کاری خودش
تشکر کلیپی چیزی در خصوص آموزش کار با این پروگرامر جایی میدونید چون مبتدی هستم یه آموزش کامل ببینم و بعدش شروع به فلش کردن بکنم چون شنیدم این پروگرامرها خیلی حساس هستند و بعضی از دوستان گفتند زود میسوزه.

abbas_1m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2010-01-20
305
363
زاهدان
تشکر کلیپی چیزی در خصوص آموزش کار با این پروگرامر جایی میدونید چون مبتدی هستم یه آموزش کامل ببینم و بعدش شروع به فلش کردن بکنم چون شنیدم این پروگرامرها خیلی حساس هستند و بعضی از دوستان گفتند زود میسوزه.
درایور و نرم افزار رو که دوست عزیزمون محبت کردن.
روش استفادشم سادست .
وقتی درایور و نرم افزار رو نصب کردین پروگرمر رو بهمراه آیسی وصل کنین به پورت کامپیوتر.(به عنوان مثال نرم افزار NeoProgramer)
بعدش آیسی 24c..... رو جوری وصل میکنی که نقطه روی قطعه پایین باشه و در قسمت چهار پین آخری هم نصب میشه
بعدش گزینه detect
بعدش معمولا همون اولین گزینه (الته باتوجه به چیزی که روی آیسی نوشته) مدل آیسی رو انتخاب میکنی
قبل از هرکاری Backup میگیری از حافظه فعلی
بعدهم Read به معنای خواندن
Erase به معنای پاک کردن
Write هم به معنای پروگرم کردن ایپرامه جدید داخل آیسی هست .
به همین منوال پیش برو.
تمام.

Mohammadsh2589

کاربر vip
vip
کاربر
2023-04-30
24
10
ایران
درایور و نرم افزار رو که دوست عزیزمون محبت کردن.
روش استفادشم سادست .
وقتی درایور و نرم افزار رو نصب کردین پروگرمر رو بهمراه آیسی وصل کنین به پورت کامپیوتر.(به عنوان مثال نرم افزار NeoProgramer)
بعدش آیسی 24c..... رو جوری وصل میکنی که نقطه روی قطعه پایین باشه و در قسمت چهار پین آخری هم نصب میشه
بعدش گزینه detect
بعدش معمولا همون اولین گزینه (الته باتوجه به چیزی که روی آیسی نوشته) مدل آیسی رو انتخاب میکنی
قبل از هرکاری Backup میگیری از حافظه فعلی
بعدهم Read به معنای خواندن
Erase به معنای پاک کردن
Write هم به معنای پروگرم کردن ایپرامه جدید داخل آیسی هست .
به همین منوال پیش برو

بالا