آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: دقیقترین و ارزانترین مولتی متر تعمیرگاه

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
سلام همکار گرامی
به نظر من بهترین مولتی متر همون مدل DEC 330 باشه که من سال هاست ازش استفاده میکنم خیلی دقیق نسبت به بقیه مدل ها واینکه اصلی رو پیدا کنی عالیه حرف ندارن و AUTO RENG باشه هم در وقت صرفه جویی داره و هم کاربردی کلا من که ازش راضی هستم نسبت به قیمت هم ارزش خرید داره الان واقعیت نمیدونم قیمتاشون چجوری شده ولی اصل باشه گرونم باشه باز بخرید .

سلام
ممنون از راهنماییتون
مشکل اینجاست که همه فروشنده ها ادعا دارن برای اونا قدیمی و اصلیه
به نظرتون ورژن اصلی و قدیمی مشخصه ای داره بشه تشخیص داد که اصلی کدومه؟

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
سلام به همگی
من سال 79 بود فکر کنم نمایندگی صاایران یه اهمتر ژاپنی عالی آورده بود اون موقع 24.750 تومن پولش بود اتورنج بود تو مایه های این لینکی که میزارم
اسمش یوکوگاوا بود دفترچشو که مطالعه کردم واقعا دقیق و عالی بود
یه فیوز 200 میلی آمپر داره گذاشتن برای اندازه گیری جریانهای زیر 200 میلی آمپر که متاسفانه بسکه من اون زمان اشتباه میزدم چندین بار هی سوخت و میرفتم دوباره میگرفتم مینداختم روش تا یه بار اشتباه کردم جاش سیم انداختم قسمت تست آمپرش با همین اشتباه من سوخت ولی بقیه مدار تا الان که 20 ساله داره کار میکنه عالی و بدون یه بار خطا هنوزم با هیچ مدل اهمتری عوضش نمیکنم چون اکثر جاهایی که تعمیرات انجام میدم خودشون دارن با اهمتر خودم که تست میکنم اصلا زمین تا آسمون باهم متفاوتن
این تو مایه های همونه فقط جدیدتر و با امکانات بیشتر اگه میتونی گیر بیاری حرف نداره واقعا عالیه
https://iranindustryexpo.com/items/157498.html?view=items&f=m

ممنون از راهنماییتون
والا این مدل که شما معرفی کردید الان از هیوکی های نو هم گرونتره و اصلا توی بازار نمیشه پیدا کرد!
ولی مدل جالبیه، حیف نمیشه با قیمت پایین پیداش کرد

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
چون ۲میلیون گفتین فکرنکنم بهتر از
هایوکی(دست دوم)
و مارک ماستچ گیر بیاد
وچینیها کلا قضیه شون متفاوته

والا هدف گذاری 2 تومن گفتم چون میخوام با بقیه بودجه ی اسیلوسکوپ هم بگیرم
البته اگه مورد خوبی هم پیدا بشه، میتونم کمی هزینه رو ببرم بالا
ولی در بعضی مواقع دیدم که جنس گرونتر دلیل بر بهتر بودن نبوده
بخاطر همین گفتم همکاران عزیز از تجربشون بگن

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
دست دوم اگه بخای جنس خوب گیر میاد خودم سایت ایسام رو برای خرید اجناس دست دوم انتخاب کردم خیلیم تا الان خریدم
خوبیش به اینه خرید میکنی فروشنده کالا رو برات ارسال میکنه ولی پولش به حساب ایسام میره تا وقتی که از سلامت اون اطمینان کنی بعد تایید میکنی و پول به حساب فروشنده ریخته میشه برای همچین چیزای حساسی اونم دست دوم عالیه تازه مزایده هم داره که میتونی به قیمت خوب بخری

ممنون از راهنماییتون
بله، من هم قبلا از ایسام خرید کردم، ولی الان بخاطر جو عجیب جامعه خیلی از لوازمو توی ایسام میبینی از نو گرونتر زدن، علتشو میپرسی میگن بخاطر کارمزد ایسام!!!

majid parsa

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-12-30
470
1,029
تهران
سلام
من سال 85 گرفتم،تا الانم زندس،8هزار تومن!!!!!!پول 2تا تخم مرغ الان!!!!مشخصه خاصی نداره،2تا باطری قلمی میخوره،جعبش هم پلاستیکیه رنگشم خاکستریه روشنه.جدیدهاش مشکیه.امروز 590تومن تو پاساژ فتوت دیدم.

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
سلام
من سال 85 گرفتم،تا الانم زندس،8هزار تومن!!!!!!پول 2تا تخم مرغ الان!!!!مشخصه خاصی نداره،2تا باطری قلمی میخوره،جعبش هم پلاستیکیه رنگشم خاکستریه روشنه.جدیدهاش مشکیه.امروز 590تومن تو پاساژ فتوت دیدم.

متاسفانه هرچی میگردم ورژن خاکستریش دیگه وجود نداره و همگی مشکی هستن

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
405
690
قم
ی بنده خدایی این مولتی متر آلمانی رو آگهی کرده 900 تومن
IMG_۲۰۲۰۱۲۲۱_۰۹۴۶۰۱.jpg
نظرتون چیه؟
بین dec330 و victor vc97 نو ولی با کیفیت پایین نسبت به قبل و ی همچین مولتی متر کارکرده ای که حداقل 30 سال از عمرش گذشته کدوم اولویت داره؟

آخرین ویرایش:

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
ممنون از راهنماییتون
والا این مدل که شما معرفی کردید الان از هیوکی های نو هم گرونتره و اصلا توی بازار نمیشه پیدا کرد!
ولی مدل جالبیه، حیف نمیشه با قیمت پایین پیداش کرد
دوست عزیز اغلب اوقات هر اندازه پول بدی آش میخوری مگر اینکه فروشنده کلاهبردار از آب در بیاد و بخاد غالب کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: chavooshi

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
ممنون از راهنماییتون
بله، من هم قبلا از ایسام خرید کردم، ولی الان بخاطر جو عجیب جامعه خیلی از لوازمو توی ایسام میبینی از نو گرونتر زدن، علتشو میپرسی میگن بخاطر کارمزد ایسام!!!
کارمزد از اولم داشته ولی کلا ایسام مخصوص خرید کردنه بدرد فروشنده نمیخوره خودم چیزایی خریدم که فروشنده دیگه حسادت کرده گفته از کجا انقدر مفت میخری که عمده فروشها هم این قیمت نمیدن:yes:

• Like

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام
داداش زنده بودن درست ولی آیا دقیق هم هست؟هنوزم راضی هستی ازش؟با اهمتر دیگه ای تو این مدت کار کردی؟

• Like
بالا