آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: در خواست فایل دامپ برای پروگرام کردن مودم TPLINK TL-MR100 ورژن 1.2

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
468
1,609
درود بر شما و ممنون از اطلاعات مفیدتون
این فرضیه کاملا اشتباه است که فقط پروگرمر rt قابلیت رایت این ای سی رو دارد ، بنده با پروگرمرtnm7000 این ای سی رو رایت کردم و مودم مثل روز اول کار میکند

آخرین ویرایش:

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با پروگرامر tnm5000 پروگرام کردم و هیچ مشکلی نداشته و مودم اکی شده
تنها قسمت مهم اینه که از اداپتور و کفی اصلی استفاده بشه ضمنا تمامی پایه های ای سی داخل اداپتور متصل و فیکس باشه

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
اول همه مثل شما tnm یا ۵۰۰۰ 7000 ندارن دوم اینکه بنده با پروگرم ذکر شده rt تست کردم جواب گرفتم و با پروگرمی که جواب داده دست خودم ذکر کردم و یادم نمی یاد گفته باشم tnm رایت نمی کنه

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
انشالله فیلم کوتاه در مورد جا زدن ایسی روی مبدل و پروگرم کردن ایسی براتون میزارم تا دیگه کسی مشگل نداشته باشه .

آخرین ویرایش:

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
جالب اینجاست تا مطلب کامل میکنم همه شیر میشن و شروع به نوشابه باز کردن میکنن و این حرفا اگه میدونستن تا الان چرا راهنمایی نمی کردین همکارانتونو حالا یکی پیدا شده مثل من داره توضیحات کامل میده حی بیان چوب لای چرخ بزارین . البته بنده فقط در راه رضای خدا اینکارو میکنم نه به خاطر پر شدن جیب خودم . مثل خیلی ها .
دوستان باز سوال پرسیدن چطوری رایت یا رد برداریم بنده یک فیلم کوتاه نحوه پروگرم و جا زدن ایسی براتون میزارم که دیگه کسی هیچ مشگلی نداشته باشه .یا حق

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
2_8ll4.jpg

ای سی اینطور ی روی مبدل جا بزنید باید تمام پایه ها روی برد بشینه دقت کنید و چند بار تمرین موفق میشین اول با هویه جا های که ایسی روی برد میشه با لحیم یک دست پر کنید و ای سی رو با هیتر و دمای ملایم با سر هویه بزرگ جا بزنید .
روی ای سی با پنس زیاد فشار نیارین که از زیر اتصالی کنه .

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
و اما تیر خلاص به نوع ای سی فلش این مدل
اول اینکه ای سی ۱.۸ ولتی می باشد وتو بازار شبیه این اسی زیاد فرقشون تو ولتاژ هست اونا ۳ ولتی هستن و بدرد ما نمی خورن . دوم اینکه این مدل هارو هر کدام استفاده کنید مشگلی نداره و با فایل و مودم سازگاری کامل داره .
حالا دوستانی وارد کننده قطعه هستن یا دوستانی می تونن از چنین خرید کنن چهار تای اول هر کدام که باشه می تونید استفاده کنن
و برای همکاران دیگه خرید کنن .
همه این ای سی ها شبیه هم هستن و ۱.۸ ولتی و ظرفیت مشابه هم رو دارن جای هیچ نگرانی نیست .هر کسی امکانشو داره تا می تونه از این ۴ مدل اول خرید کنه بیاره وطن بنده خودم خریدارم .
GD5F1GQ4RBxIG
GD5F2GQ4RBxIG
W25N01GWxxIx
W25N02GWxxIx
DS35M1GAxx
ZD35M1GAxx
PN26Q01AWSIUG
F50D1G41LB
MT29F1G01ABBFD

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahmod31

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
40
34
مشهد
سلام به دوستان عزیز و خسته نباشید .
مطلب کامل کنم و ماه عسلی از تجربه تعمیرات mr 100 رو به دوستان بگم
اول اینکه مشگل 100 درصدی این مودم از ای سی نند 139 مگابایتی هست و به این صورت چراغ های مربوط به انتن روشن نمی شود و کانفیگ مودم وارد نمی شه . ولی مودم روشن میشه و چراغ wifi روشن میشود خوب اول از همه یک فایل دامپ سالم از این ای سی که تاکید می کنم با پروگرمر RT809H رد بگیرین و بکاپ بگیرین با هیچ پروگرام دیگه استفاده نکنید گفتن با من گوش دادن با شما . توجه حتما حتما از ایسی که رد میگیرین مودم سالم و بدن مشگل بالا بیاد ، حالا با هر وقت مشگلی گفتم روبرو شدین ای سی نند در بیارین و باز تاکید می کنم فقط با پروگرم که گفتم روی ای سی رایت کنید . مطلبی هست باز اینه که جا زدن خود ای سی رو اداپتور مبدل کمی سخته بعضی موقع چند بار برداشتن ای سی و باز جا گذاشتن ایسی موفق میشم ای سی رو پروگرم کنم پس دقت کنید .
مطلب دیگه اینه که اصلا با ای سی 8 پایه کوچیک 4 مگی کاری نداشته باشین که imei و سریال و رمز wifi همگی داخل این ای سی می باشد و در صورت تغییر و یا کپی زدن ای فایل imei روی چند تا مودم باعث قطع شدن سرویس ان مودم خواهد شد پس شوخی بردار نیست .
دوستان هی سوال الکی دیگه نیان بپرسین بنده 20 و شایدم بیشتر روی این مودم کار کردم و همه حل شده بدون هیچ مشگلی کار میکنه .با پروگرامر های دیگه کار کردم ولی هیچ کدام جواب ندادن . فقط تنها پروگرام که جواب داده فقط RT809H بوده .
باز مطلبی بود در ورژن 1.0 و 1.20 هیچ فرقی در فایلشون نیست نگران نباشید به هم می خورن .
من فایل سالم و تست شده 100 در صدی اپلود می کنم تا از بابت فایل خیالتون اسوده بشه .
یا حق با مشگلی بود با ادی بنده در تماس باشین
@mohamadreza26204
09364825008
دوست عزیز من زیف ندارم نقشه سیم کشی شو داری مرسی در ضمن مودم من روشن میشه سیم کارت نمیشناسه و داخل کانفیگ نمیره

بالا