آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درست کردن استند قطعات با کارتون مورد نیاز تعمیرکاران

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
200
43
کرج
سلام به دوستان رفتم استند بخرم دیدم خیلی گرون تصمیم گرفتم خودم یکی بسازم با کارتون ساختم گفتم شاید کسی خشش بیاد برای خودش بسازه خیلی بدردم خورده بود تمام مقاومتهام ریخته بود بهم با کارتون کاتر و مقداری کارتون دور ریختنی و چسب یک دو سه و خط کش و متر و چندساعت زمان کافی و چهار تا واشر مقداری روغن جلا برای استحکام بخشیدن به کارتون و زیبا کردن اون و مقدار چسب برق رنگی و همچنین یکم تور پنجره برای جلوگیری از نشستن خاک روی قطعات الکترونیک با تشکر از بزرگان الکترونیک . کوچیک همه مهدی ....

1.jpg
2.jpg

پیوست‌ها

• 359.2 کیلوبایت بازدیدها: 73

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
بسیار عالی و ابتکاری و بنفع محیط زیست و نخریدن قوطیهای پلاستیک

این ابتکارات سازنده یک کشور خواهد بود

جالبست روسها در ویدیوهاشون دقت کنید حتی تکنسینهای حرفه ای با داشتن تجهیزات عالی اندازه گیری روی میز

جعبه قطعات را با تعداد زیادی قوطی کبریت ساخته اند

البته سایز قوطیهاشون از استاندارد ما کمی بزرگتر است و محکم.
بدرود

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
این طوری که هربار توری را بردارید کل فونداسیون تکون میخوره و قطعات بیرون می پاشند در کل برای داخل کردن و بیرون اوردن قطعات بهتره سایز کشوئی با تخته سه لا می ساختید

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
200
43
کرج
سلام بچه ها من الان چند ماه از این دارم استفاده میکنم طوری برمی دارم هیچی تکون نمیخوره مگر اینکه یه چیزی انقدر بلند باشه که رفته باش توش گیر کنه جالبه بدونید با این حال که طوری و سوراخ خاک نمیتونه بره توش و توش همیشه تمیزه بعد یه چیزه دیگه من از پشت استن عکس یادم رفته بزارم من یک مقوای بزرگ تقریبا اندازه دو سوم صفحه پشت استن یک مقوا چسبوندم به پشت استن تا نگهدارنده خیلی قوی داشته باشه و خدایی راحت شدم ازدست مقاومت مقوا رو باید خط کشی کنید از چسب یک دو سه استفاده کنید و نکته مهم اینه که خونه هر مقاومت رو بزرگ بسازید اندازه 7*7*7 تا دست بتونه راحت بره داخل در بیاد اولش فکر نمیکردم انقدر محکم بشه ولی این آرایش لونه زنبوری شده و بعدش شاید از نمونه های پولی کمتر باشه ولی وقتی خودت درست میکنی خیلی بهت حال میده انشاالله همیشه سلامت باشید .

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
200
43
کرج
سلام داداش دمت گرم خیلی خفن ---
-- اگر دره شیشه ای براش میزاشتی دیگه آخرت حرکت بود --
-- دوستان اگر ممکنه هر عزیزی کاری در این زمینه انجام داده عکس بزاره همه استفاده کنن -- با تشکر از همه ---

آخرین ویرایش:
بالا