آی پی امداد
abtahi

درخواست کد آی سی ۸پایه چراغ هدلایت پیشانی

amir2064829

کاربر vip
vip
کاربر
2022-03-02
56
48
سلام دوستان مشتری یه چراغ هدلایت اورده دو باطری ۱۸۶۵ بهش میخوره که کلا برد اون از یک ای سی هشت تغذیه و دو ترانزیستور تشکیل شده که ای سی خرابه وما کدی روش نوشته نیست کسی میدونه چی بتید بزنم . خواهشمندم راهنمایی کنید خیلی اضطراری
سیم ورودی اداپتور که میخوره شارژر سوکت داره
اون چهار سیم رنگی به لامپ چراغ میره

پیوست‌ها

• 315.7 کیلوبایت بازدیدها: 22

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-03-31
877
1,720
استان گلستان
سلام دوستان مشتری یه چراغ هدلایت اورده دو باطری ۱۸۶۵ بهش میخوره که کلا برد اون از یک ای سی هشت تغذیه و دو ترانزیستور تشکیل شده که ای سی خرابه وما کدی روش نوشته نیست کسی میدونه چی بتید بزنم . خواهشمندم راهنمایی کنید خیلی اضطراری
معمولا آیسی معمولی نیستن، بلکه میکروکنترلر هستن.
راه حل شما استفاده از برد های جایگزین هست.

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
904
1,571

سلام
دیتاشیت ۳ تا آیسی رو پیوست می‌کنم؛ بررسی بفرمایید.
هرچند آیسی اصلی نیست؛ اما کارکرد اونها شبیه هم هست و تصور می‌کنم با کمی تغییر در پینها، بتونید جایگزین کنید.

ویرایش:

۱- شارژ باطریها توسط شارژر مستقل انجام میشه و مدار در تصویر، هیچ ارتباطی با شارژ باطری نداره.

۲- احتمالا سیم علامت زده شده در تصویر زیر (پین ۳ آیسی) مربوط به سوئیچ خاموش/روشن LED ها است.

۲۰۲۴۰۷۲۴_۱۱۲۹۱۵.jpg

پیوست‌ها

• 36.1 کیلوبایت بازدیدها: 9
  • 838.6 کیلوبایت بازدیدها: 5
  • 227.9 کیلوبایت بازدیدها: 2
آخرین ویرایش:

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
236
234
کوهبنان کرمان
سلام معمولا TP4056 است و همچنین ماژول های آماده در بازار موجود می‌باشد
درود. 4056 مربوط میشه به شارژ باتری. درحالیکه این ایسی وظیفش دادن فرمان به ترانزیستورهای smd خروجی هست. و میکرو باید باشه

amir2064829

کاربر vip
vip
کاربر
2022-03-02
56
48
سلام معمولا TP4056 است و همچنین ماژول های آماده در بازار موجود می‌باشد
ممنون مهندس با نصب ماژولی که فرمودی و حذف برد قبلی و یک سلکتور ریز سه حالته جهت نور مصرف کننده این چراغ تعمیر شد

amir2064829

کاربر vip
vip
کاربر
2022-03-02
56
48
سلام
دیتاشیت ۳ تا آیسی رو پیوست می‌کنم؛ بررسی بفرمایید.
هرچند آیسی اصلی نیست؛ اما کارکرد اونها شبیه هم هست و تصور می‌کنم با کمی تغییر در پینها، بتونید جایگزین کنید.

ویرایش:

۱- شارژ باطریها توسط شارژر مستقل انجام میشه و مدار در تصویر، هیچ ارتباطی با شارژ باطری نداره.

۲- احتمالا سیم علامت زده شده در تصویر زیر (پین ۳ آیسی) مربوط به سوئیچ خاموش/روشن LED ها است.

مشاهده فایل‌پیوست 216877
ممنون مهندس خیلی زحمت کشیدین

بالا