آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فایل فلش آیفون تصویری آلدو مدلAL-727M

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
سلام به اساتیدمحترم لطفا فایل ایپرام آیفون تصویری آلدومدلal-727mباشماره آیسی فلش25q32باظرفیت 4مگابایت رو میخواستم چون توخودانجمن فایل همین مدل روگذاشتن با شماره25q64باظرفیت 8مگابایت که امتحان کردم جواب نداد اگرهرکسی ازدوستان فایل شو داره ممنون میشم درانجمن آپلودبکند

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
سلام. مشکلش چیه؟
سلام ودرودبرشما
مهندس جان مشکلش این بودکه هیچ تصویری نداشت فقط چراغ آبی استندبای روشن میشدوبعدازبازکردن آیفون آیسی رگولاتورdctodcبشماره لوکیشنu12سوخته وروی سلف L1ولتاژ5ولت رونداشت باتعویض آیسی بشمارهxl1410ولتاژ5ولت ظاهرشدوپنل دم درروباآیفون وصل کردم وخواستم تست کنم ولی بازدن کلیدلمسی آدمک روی خودآیفون یک لحظه تصویرظاهروقطع میشه ولی بازدن دکمه منو بغل آیفون, تصویرمنو رادارم ودوتا آیسی بکلایت بشمارهltynروتعویض کردم بازهم مشکل پابرجاست وباتستربکلایت خودبکلایت آیفون روتست کردم سالم هستش فقط موقعی دکمه لمسی آدمک رو فشاردادم ولتاژ خازن نزدیک سوکت فلت که به بکلایت متصل است برای یک لحظه از5ولت به8ولت افزایش میابدوتصویرظاهروقطع میشه وتمام خازنهای الکترولیتی روی بردروتعویض کردم بازهم مشکلش رفع نشده خلاصه تمام قطعات روتست کردم سالم میباشد دیگه خلاصه ذهنم بجایی نمی رسد ممنون میشم راهنمایی بفرمایدباتشکر

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
ازدوستان کسی نبود فایل رو داشته باشه

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
638
3,672
بوشهر-خورموج
همکار محترم ربطی به فایل فلش نداره.
شما میگین که موقعی که کلید بغل منو رو میزنید تصویر منو ظاهر میشه و هستش و بک لایت هم کاملا روشن میشه. با یه پنل دیگه هم امتحان کردی ببینی چطوره؟

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
186
552
پنلشم باآیفون تصویرتابا هم امتحان کردم مشکلی نداشت

بالا