آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اموزش کار با ردیاب

زهاک

کاربر
2013-06-26
13
14
این ردیاب به الکتروسکوپ معروف است داداش....... کارباهاش سخت نیست فقط زمان میبره یاد بگیری به نظر من به همراه دوستتون برای کاوش برید بهتره...
یک توضیح میدم برای زدن محل باردار...........شما به دو عدد طناب 10متری احتیاج داری کم وزیاد مهم نیست فقط زیر 5 مترنباشه ابتدا بعد از پیدا کردن هدف تا جایی پیش میری که دستگاه برگرده به عقب یعنی شما از محدوده رد شدین..10 متر به عقب برگردین یک سنگ بزارید وازهمونجا شروع کنید واز چهار جهت بزنید و یک مربع رو تشکیل بدی و سیستم باید مرکز این چهار ظلع مربع رو نشون بده حالا باطناب که هر کدوم از سنگهایی که گذاشتی ربط بدی دقیق مثل یک ضربدر میشه در ضمن برای هرکدوم از اظلاع مربع از طناب استفاده کن که 10+10 متر باشه مرکز هدف شماست که با یک نقطه زن به درست بودن کارت پی ببری ونتیجه حاصل بشه.... با ارزوی موفقیت

ba.davood

کاربر
2011-06-01
236
1,118
سلام استاد عزیز جناب آقای MR.METAL خسته نباشید
لطفا در صورت امکان کار با ردیاب RAY FINDER (ری فایندر) را برای بنده در سایت قرار دهید .
با تشکر و سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALI VIPER

کاربر
2013-02-18
13
20
سلامدوست عزیز در این مورد توضیح دهید با تشکر
سلام دوستان.من تقریبا همه پستهارو خوندم وچون چند نمونه از این ردیاب و فقط امتحان کردم لازم دیدم کمی توضیح پیرو توضیحات خوب مون که درست هم گفتهاضافه کنم تا شاید اون دسته از دوستان که مثل یکی از کاربرها که مشکل خطا دارن تا حدودی حل بشه. ببیند دوستان این ردیابها دو گروهد اشغال و دیگری عالی.یه فوت اوستای کوزهگری هم دارن که خیلی مهمه.اول اشغالارو میگم که یه سری ادما 2تا میله برنجی و... را برداشتن و 2تا مفتول تو دست و در یک مشت جهت خوراک یه انگشتر طلا و... * اما گروه دوم که من 2 نمونشو دیدم از این قراره که: اگه خوب به زیر مشتهای بسته لوک خوش شانس نگاه کنید میبیند که 3-4 cm مثل دسته فوتبال دستی بیرونه. حالا ای ردیاب 2 تا میلگرد فکر کنم آهنی اونهای که من دیدم به قطر یک سیگار و تو آلمانیش کمی بارسکتر بود. ساختن اینا کار یه تراشکار خیلی ماهر باید باشه که حال اون 2 تا L اومدن تو ی مشت ما داخل یه استوانه برنجی و تو آلمانیش تو فسفر برنز {در مورد آلیازها حدس من این بوده } حالدوستمون گفت که تو زغال و کوره و اون مواد هم آب و کمیتیزاب و طلا در اصل میشه داد فقط قسمت بازوی کوتاه رو آبکاری طلا بدن. چون بازوس بلند قراره حالت مغناطیسی بگیره. رسیدیم به فوت اوستا کوزه گر و اشتباه کسایی که کپی برداری و ساخت...همونطور که میدونینیم فلز جیوه به حالت سیاله و اگه طلا نزدیکش کنی زود اونو محاط میکنه و لی نمچسبه بهش {اما تقریبا جدا ناپذره این پیوند بجز اینکه جیوه اکسید بشه}. ته استوانه یه پیچ مثل هواگیری روغن ترمت هست که با فشار استوانه رو پر جیوه میکنن و از بالا هم آب بندی کامل.تو این حالت آنتنها بی نهایت روان و انگار که معلق هستند و با کوچکترین تغیر فرکانسی بازی میکنند. به همین خاطره که اپراتور اولا نباید استرس داشته باشه {تو حالت استرس و عصبانیت امواج مغزی انسان 20-30 هرتز است که فکر کنم مربوط به سرب ونقره باشه و تو حالت خواب و آرامش این عدد4-7 هرتز است} و ثانیا اپراتور مصلت مثل یه توپ پینگ پنگو توی یه سینی گذاشته باشی و باهاش راه بری اونجوری باید باهاش کار کنه. عزت مزید و پاینده باشید

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
من که چیزی از این توضیحات متوجه نشدم دوستانی که متوجه شدند یه توضیح خلاصه و مفید با نگارش صحیح بفرمایند
با سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

pulsiran

کاربر
2014-10-23
10
24
با سلام ردیاب و کار با اون هیچ دلیل علمی نداره زاویه 45 درجه سنگ طناب قیچی و اینکه انتن به دور خودش بچرخه به خاطر اینکه هیچ علمی نیومده بگه چرا آنتن قیچی می کند و یا به دور خودش می چرخد همه با تجربیات خودشون حرف می زنند و این شما رو گیج خواهد کرد بهتر کمکی که می تونم به شما بکنم اینکه که مدتی خودتون با دستگاه ور برید و اون چیزی که از انتن و ردیاب می فهمید به اون اتکا کنید البته روش های همه دوستان رو هم بخونید اما سعی کنید روشی برای خودتون ابداع کنید که مختص خود شما باش

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
با تمام اینکه ردیابی دلیل علمی نداره اما در عمل ردیاب نسبت به ردیابی فلز نو حساسیت نشون میده! مشکل نبود فرکانس دقیق برای فلز مورد نظر هست البته وقتی فلزی پنهان میکنیم که خودمون جای اون نمیدونیم ردیاب بیشتر خطا میزنه که این موضوع برام خیلی عجیبه!

moh.572000

کاربر
2014-11-12
1
0
سلام دوستان اگرامکان داره روش کاربادستگاه رویال راتوضیح بدین همچنین بانرم افزار Visualizer 3D ممنونم

بالا