آی پی امداد
abtahi

مشکل: خرابی پنل تهویه اتوماتیک خودروی ساینا

Aa@1234

کاربر
2024-04-09
1
0
مازندران
سلام
منم این مشکل رو داشتم متاسفانه هیچ کدام تعمیرکار نیستند همه تویض کار هستند تازه بازهم شانسی حرف میزنن
شما قسمتی که متور داخلشه رو باز کن میبینی مقدار کمی روغن داخلش اون روغن باعث میشه پایه پلاتین ها درست عمل نکنه اون پلاتینها رو با تینر بشور و کمی به بیرون خم کن بعد جمع کن مثل روز اول کار میکنه اگر پنل عمل میکنه ولی دستور نمیده حتما از موتوره
منظورشما ازموتورچیه که باز بشه وتمیز بشه خود پنل منظور شما است

tahamtan hossein

کاربر
2024-07-28
2
1
بندرعباس
سلام . کوییک دارم ولوم پرتاب باد کولرم درست کار نمیکنه و پرش داره . آیا پتانسیومترش قابل تعویض هست . کسی بازش کرده

م ر پارس

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-08-15
323
331
کوهبنان کرمان
سلام . کوییک دارم ولوم پرتاب باد کولرم درست کار نمیکنه و پرش داره . آیا پتانسیومترش قابل تعویض هست . کسی بازش کرده
با درود
همین دیروز یک کوییک باهمین مشکل داشتم. بله قابل تعمیره کافیه پنل باز بشه و ولوم رو جداکنید نیازیم نیست فشار بیارید تا سرولوم رو جداکنیدـ زیر ولوم یک زه دایره ای استیل هست که سه تا خار داره اونارو با پیچ گوشتی بیارید بالا و وقتی پایین ولوم که جداشدـ داخل ولوم سه تا پین ریز و حساس داره اونهارو شستشو بدین و کمی بسمت بالا بیاریدشون. قسمت زیرین همین رو هم بشورید و ببندید عین روز اول کار میکنه.

tahamtan hossein

کاربر
2024-07-28
2
1
بندرعباس
ممنون از سایت خوبتون . مشکل ولوم کولرم حل شد دستتون
IMG_۲۰۲۴۰۹۰۳_۱۶۱۶۰۲.jpg
درد نکنه . بازش کردم با اسپری کنتاکت کلیر پتانسیومترو تمیز کردم مثل روز اول شد
IMG_۲۰۲۴۰۹۰۳_۱۶۱۶۰۲.jpg

با درود
همین دیروز یک کوییک باهمین مشکل داشتم. بله قابل تعمیره کافیه پنل باز بشه و ولوم رو جداکنید نیازیم نیست فشار بیارید تا سرولوم رو جداکنیدـ زیر ولوم یک زه دایره ای استیل هست که سه تا خار داره اونارو با پیچ گوشتی بیارید بالا و وقتی پایین ولوم که جداشدـ داخل ولوم سه تا پین ریز و حساس داره اونهارو شستشو بدین و کمی بسمت بالا بیاریدشون. قسمت زیرین همین رو هم بشورید و ببندید عین روز اول کار میکنه.

بالا