آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرابی برد اینورتر مایکروفر پاناسونیک مدل nn-sd681s

mohammad24

کاربر vip
کاربر
2009-04-05
35
23
درود بر شما جناب مهندس امل پناه
یک مایکروفر پاناسونیک مدل nn-sd681s روی میز کار دارم که فیوز اصلی دستگاه سوخته و داخل برد اینورتر یه عدد ترانزیستور igbt وجود دارد که شماره آن 40wr21 و سوخته بود. کلیه دیود های روی برد سالم هستند. همچنین تغذیه برد فرمان نیز معیوب بود که تعمیر شد. فیوز دستگاه و igbt نیز تعویض شدند. الان که دستگاه روشن می شود نوسان جریان دارد و امپر متر بین 1 تا 9 امپر نوسان دارد و از دستگاه صدای جیز جیز شنیده می شود . لطفا راهنمایی بفرمایید علت نوسان جریان چیست ایا عیب دیگری روی برد اینورتر وجود دارد یا مگنترون مشکل دارد؟

mohammad24

کاربر vip
کاربر
2009-04-05
35
23
درود این بخش سرپرستی مدیری ندارد که حداقل جواب سلام بدهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jass

jass

کاربر vip
vip
کاربر
2009-11-02
11
3
سلام بنده بسیار روی تعمیر اینورتر کار کردم و متاسفانه بی جواب بوده

jass

کاربر vip
vip
کاربر
2009-11-02
11
3
درود بر شما جناب مهندس امل پناه
یک مایکروفر پاناسونیک مدل nn-sd681s روی میز کار دارم که فیوز اصلی دستگاه سوخته و داخل برد اینورتر یه عدد ترانزیستور igbt وجود دارد که شماره آن 40wr21 و سوخته بود. کلیه دیود های روی برد سالم هستند. همچنین تغذیه برد فرمان نیز معیوب بود که تعمیر شد. فیوز دستگاه و igbt نیز تعویض شدند. الان که دستگاه روشن می شود نوسان جریان دارد و امپر متر بین 1 تا 9 امپر نوسان دارد و از دستگاه صدای جیز جیز شنیده می شود . لطفا راهنمایی بفرمایید علت نوسان جریان چیست ایا عیب دیگری روی برد اینورتر وجود دارد یا مگنترون مشکل دارد؟
از بردهای مبدل استفاده کنید

mohammad24

کاربر vip
کاربر
2009-04-05
35
23
درود بر شما و تشکر از همراهی همکاران مشکل حل شد ضمن اینکه وقتیکه مدل و مارک ماکروفر را نوشتم عکس برد چه کمکی میتواند بکند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jass

Bbalighi

کاربر vip
vip
کاربر
2020-07-17
40
42
مشهد
متاسفانه عزیزی ک تاپیک ایجاد کردن فقط بدنبال حل مشکل خودشون بودن. حتی در مورد رفع عیب راهنمایی نکردن ک چطور مشکل حل شده تا دیگران هم استفاده کنند

بالا