آی پی امداد
abtahi

تصویر نداشتن CDV-50 کوماکس

• نویسنده موضوع Д
  • تاریخ شروع

Д

کاربر vip
vip
کاربر
سلام همکاران عزیز

مشکل تصویر نداشتن CDV-50 کوماکس هست.

مانیتور روشن نمیشه و سیاه هست. دیگر قسمتهای ایفون کار میکنن مثل باز کردن در و رفت برگشت صدا فقط تصویر ندارد.

برد مانیتور نزدیک به 2 امپر جریان کشی داره ! و 7812 داغ میکنه ( ترانزیستور و خازن های کنارشم هم 3 بار تعویض شد) با یه دوربین پنل ، تست گرفتم ، تصویر اومد. نور بکلایت هم داره . البته نزدیک 2 امپر جریان میکشه. طبیعیه ؟

رو برد صوت هم یه 7812 و Tip 127 و C945 و خازن هاشونو عوض کردم ، اما همچنان تصویر ندارم. روی پایه های Tip127 هم ولتاژی ندارم .

اما هم رفت و برگشت صدا هست ، هم درب بازکن عمل میکنه.
هوک هم تعویض شد.
ممکنه از ایسی میکرو کنار هوک at89c2051-24pu باشه ؟

پیوست‌ها

• 366.7 کیلوبایت بازدیدها: 31
  • 404.2 کیلوبایت بازدیدها: 30
  • 1.1 مگابایت بازدیدها: 30

Д

کاربر vip
vip
کاربر
همکاران عزیز که قابل ندونستند ،
به هر حال صرف تجربه عرض میکنم:

هم Tip126 و هم 7812 رو هیتسینک با خمیر زدم و تو برد جاساز کردم . دماش خنک تره . قابل تحمله
مانیتور هم پایه ی 12 ولت رو دادم به پایه وسط Tip و vcc و دادم به سیم تصویر و منفی هم به بدنه مشترک.

جمش کردم یه جورایی ، دادم رفت ...

5541553

کاربر vip
کاربر
2016-07-11
33
16
سلام همکاران عزیز

مشکل تصویر نداشتن CDV-50 کوماکس هست.

مانیتور روشن نمیشه و سیاه هست. دیگر قسمتهای ایفون کار میکنن مثل باز کردن در و رفت برگشت صدا فقط تصویر ندارد.

برد مانیتور نزدیک به 2 امپر جریان کشی داره ! و 7812 داغ میکنه ( ترانزیستور و خازن های کنارشم هم 3 بار تعویض شد) با یه دوربین پنل ، تست گرفتم ، تصویر اومد. نور بکلایت هم داره . البته نزدیک 2 امپر جریان میکشه. طبیعیه ؟

رو برد صوت هم یه 7812 و Tip 127 و C945 و خازن هاشونو عوض کردم ، اما همچنان تصویر ندارم. روی پایه های Tip127 هم ولتاژی ندارم .

اما هم رفت و برگشت صدا هست ، هم درب بازکن عمل میکنه.
هوک هم تعویض شد.
ممکنه از ایسی میکرو کنار هوک at89c2051-24pu باشه ؟
دوست عزیز مطمئن هستید این برد مدل CDV-50 هستش؟
من یه مدل CDV-50 دارم برد صوت مشابه برد شماست ولی برد تصویر متفاوته و به این شکله
IMG_۲۰۲۴۱۰۱۲_۰۰۴۵۵۰.jpg

بالا