آی پی امداد
abtahi

تخفیف خرید اشتراک طلایی vip plus

dedater

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-10
19
7
سلام خدمت مدیریت محترم

من الان چند سال هست که vip هستم اما هر دفعه برای تمدید اشتراک تخفیف عضویت بهم داده نمیشه و هر دفعه همون مبلغ کامل رو پرداخت میکنم

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام جناب مهندس محمودی تکلیف اون قضیه دسترسی به فایل های vip plusبصورت خرید تک فایلی چی شد اون رو لطفا در دستور کار قراربدیدتامایی که سالی یک یانهایت مثلا5فایل از این دسته نیازداریم بتونیم باهزینه کمتر دسترسی داشته باشیم.البته تاهمین جاهم خداقوت وخسته نباشید

Omidi2722

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
سلام
دوستان لطفا لایک کنید تا مدیریت سایت این قضیه رو جدی بگیرن، واقعاداره اجحاف ميشه
چرا هیچکس پاسخگو نیست، چندین بار در انجمن های مختلف مطرح کردم، پیام مستقیم به مدیریت دادم، ولی دریغ از حتی یک جواب منفی، انگار گوش شنوایی وجود نداره، عااااجزانه خواهش میکنم در مورد این قانون محدودیت دانلود یک فایل در روز تجدید نظر کنید، اولا که بعلت حجم بالای فایل های این بخش، اکثرا بصورت پارت پارت آپلود شدن که با دانلود هر پارت خطای محدودیت ۲۴ ساعته نمایان میشه، با این تفاسیر حتی اگه موقع دانلود فایلها خطا داده نشه و بصورت کامل دانلود بشه، یک هفته زمان نیاز داره تا یه فایل آپدیت یا emmc مانیتور اندروید دانلود بشه، بعضیاشون هم که نیازه اول عکسهای برد رو ببینیم تا مدل درست رو دانلود کنیم، با باز کردن همون عکس هم محدودیت فعال میشه، خلاصه که اشتراک vip برای بنده عملا بلااستفاده شده
خواهش میکنم یا این محدودیت رو بردارین، یا لااقل بیشترش کنید، یا قوانین خاصی بذارین که پارتهای مختلف یک فایل جزو محدودیت محسوب نشه و بشه تمام پارتها رو توی یه روز دانلود کرد

پیوست‌ها

• 172.4 کیلوبایت بازدیدها: 6

reza7862

کاربر vip
vip
کاربر
2017-10-23
2
1
سلام دوستان،

به دلیل افزایش قیمت دلار، و بالا رفتن هزینه اجاره و نگهداری سرور های انجمن ناچار شدیم هزینه‌های اشتراک جدید و تمدید عضویت را ۲۰ درصد افزایش دهیم. به این ترتیب، هزینه خرید اشتراک جدید به ۱۳۰ هزار تومان و هزینه تمدید اشتراک به ۱۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

همچنین برای عزیزانی که علاقه‌مند به خرید اشتراک VIP Plus انجمن هستند، به مدت محدود تخفیفی در نظر گرفته‌ایم. به این صورت که به جای مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، می‌توانید با پرداخت ۳۸۰ هزار تومان، عضویت پلاس را خریداری کنید و به مدت یک سال علاوه بر دسترسی به فایل‌های انجمن، به فایل‌های تخصصی بخش پلاس نیز دسترسی داشته باشید.
برای تمدید اشتراک و با خرید اشتراک طلایی vip پلاس روی لینک زیر کلیک کنید،
👇👇👇👇👇
☝️☝️☝️☝️☝️
از همراهی شما سپاسگزاریم!
ممنون از سایت خوب و کاربردی شما
موفق باشید

بالا