آی پی امداد
abtahi

تخفیف خرید اشتراک طلایی vip plus

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,724
41,353
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوستان،

به دلیل افزایش قیمت دلار، و بالا رفتن هزینه اجاره و نگهداری سرور های انجمن ناچار شدیم هزینه‌های اشتراک جدید و تمدید عضویت را ۲۰ درصد افزایش دهیم. به این ترتیب، هزینه خرید اشتراک جدید به ۱۳۰ هزار تومان و هزینه تمدید اشتراک به ۱۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

همچنین برای عزیزانی که علاقه‌مند به خرید اشتراک VIP Plus انجمن هستند، به مدت محدود تخفیفی در نظر گرفته‌ایم. به این صورت که به جای مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، می‌توانید با پرداخت ۳۸۰ هزار تومان، عضویت پلاس را خریداری کنید و به مدت یک سال علاوه بر دسترسی به فایل‌های انجمن، به فایل‌های تخصصی بخش پلاس نیز دسترسی داشته باشید.
برای تمدید اشتراک و با خرید اشتراک طلایی vip پلاس روی لینک زیر کلیک کنید،
👇👇👇👇👇
☝️☝️☝️☝️☝️
از همراهی شما سپاسگزاریم!

Ali kheirand

کاربر vip
vip
کاربر
2020-12-07
3
9
سلام خداقوت.قطعا مبالغی ازاین دست حتی گوشه ای از هزینه های روزمره رو پوشش میده.ماهم مثل شما در همین وضعیت اقتصادی زندگی میکنیم.باز به نوبه ی خودم از زحماتیکه تاالان کشیدید تشکر میکنم و براتون ارزوی سلامتی و عاقبت بخیری رو دارم.

saeednia

کاربر vip
vip
کاربر
2008-12-28
393
466
باسلام خدمت مدیریت گرامی و اساتید ارجمند
مشکلات اقتصادی مشکل همه ماهاست انشالله با کمک هم و تجربیاتی که دراختیار یکدیگر قرار می دهیم بتونیم مشکلات را حل کنیم و کمک کنیم برای افزایش درآمد یکدیگر

yousof156

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-12-06
144
203
سلام. من vip هستم و می خوام vip plus خریداری کنم اما وقتی رو لینک می زنم گزینه خرید vip جدیدکه ۱۳۰ هست موجود هست. چکار باید بکنم؟ ممنون

yousof156

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-12-06
144
203
مجبور شدم ۱۳۰ رو پرداخت کنم، بعد گزینه ی ۳۸۰ vip plus باز شد و خرید کردم ، من که vip بودم این ۱۳۰ برای عضویت جدید vip هست. چرا؟

سعید11

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-01
475
1,641
سلام ، بنده Vip بودم روی لینک زدم هزینه ۱۳۰ هزار تومان ازم کسر شد فکر کردم مابقی مبلغی که مانده برداشت کرد ، لطفاً پیگیری بفرمایید

بالا