آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تبدیل RS232 به USB برای لپ تاب

tanhaye_d34

کاربر
2008-04-22
7
23
پاسخ : تبدیل RS232 به USB برای کامیوتر

دوست عزیز اول باید کابل رو به کامپیوتر وصل کنی بعد راست کلیک میکنی روی my computer و بعد رویproperties کلیک بکن و روی گزینه device manager کیلیک کنی قسمت پورت نمایش داده میشه روی اون گزینه کیلیک کن میبینی که کامت روی کام 7 قرار داره اونو از port seting بر روی گزینه advanced به کام 1 تغییر بده کار تمام و میتونی با تبدیلی که برای لپ تاپ گرفتی استفاده کنی موفق باشی......... سلام .. لب تاب نیست کامپیوتر من نمیشه هر کاری میکنم ویندوز است x به کام 1 تعقیر میدم هیچ عکس العملی نشان نمیده..

آخرین ویرایش:

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
سلام .. لب تاب نیست کامپیوتر من نمیشه هر کاری میکنم ویندوز است x به کام 1 تعقیر میدم هیچ عکس العملی نشان نمیده..

ای بابا پس ما را سرکار گذاشتید
این برنامه برای لب تاب که خروجی کام پورت نداره usb داره
شما اگر کامپیوتر تان معمولی و خروجی کام ندارد دستگاه را به مغازه کامپیوتری ببرید برای شما وصل میکنند واین داستان کابل و تبدیل را دیگه ندارید

jozef_2536

کاربر vip
کاربر
2009-10-10
69
141
سلام
مدار وpcb برای تبدیل ttl به rs232 را کسی داره؟ اگه کسی داره ممنون میشم چندتامدار با ایسی مختلف ( یامتشابه) بجز max232 معرفی کنه

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
مادر بورد کامپیوتر من asrock h61m-vs hvs است این مدل کام پورت نداره وقتی کابل را وصل میکنم سی دی نرم افزار usb را میخواد

دوست عزیز
شما مادر بورد کامپیوتر را خوب نگاه کن
روی مدار مادر برد جایه یه فیش هست که اگر دقت کنید نوشته کام پورت که فیشی به ان زده میشه وپورت خروجی هم روبروی اسلاتها وصل میشود
خودت را به زحمت نیانداز وببر به کامپیوتری برای شما انرا وصل میکند خیلی راحت

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
سلام
مدار وpcb برای تبدیل ttl به rs232 را کسی داره؟ اگه کسی داره ممنون میشم چندتامدار با ایسی مختلف ( یامتشابه) بجز max232 معرفی کنه

سلام
شما برای چه میخواهید
مدار شماره 1را خودم درست کردم
مدار شماره 2و3 را از بازار تهیه کردم
اماده ان در بازار هست

پیوست‌ها

• 70.9 کیلوبایت بازدیدها: 443
  • 82 کیلوبایت بازدیدها: 445
  • 49.1 کیلوبایت بازدیدها: 457
  • 68.2 کیلوبایت بازدیدها: 456
  • 97.5 کیلوبایت بازدیدها: 445
  • 84.1 کیلوبایت بازدیدها: 439

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
جدید ترین درایور تبدیل RS232 به USB برای لپ تاب

مدیر سایت برای مکان مناسب تصمیم بگیرد

تبدیل RS232 به USB

سلام
من هم مثل خیلی از همکاران برای برنامه ریزی با لپ تاپ با ویندوز سون مشکل داشتم و با تهیه کابل که در پایین است با cdراه انداز هیچگونه تغیری به وجود نمی امد
ولی با مراجه سایت سازنده ان نرم افزاری ارایه داد که پس از نسب وبدونه هیچ گونه تغیری هرگونه اپگرید را انجام میدهم
اکر خواستید کام پورت را تعویض کنید
Device Manager بعد port (com&LPT) بعد Prolific USB-to-Serial Comm Port کلیک راست پریپرتیس گزینه پرت ستینگ کادر ادونسید را بزنید در قسمت پایین کام پورت نامبر را یا 1 یا 2 قرار دهید و کلید تایید را بزنید
تاکید میکنم بعد از هرمرحله بایید کامپیوتر را ری استارت کنید

سلام دوستان

جدید ترین درایور تبدیل RS232 به USB برای لپ تاب جهت اپگرید گه برای ویندوز 8 هم مورد استفاده است و هم تست کام پورت را دارد

پیوست‌ها

h.asadi987

کاربر
2013-01-27
159
645
خراسان رضوی
مدیر سایت برای مکان مناسب تصمیم بگیرد

تبدیل RS232 به USB

سلام
من هم مثل خیلی از همکاران برای برنامه ریزی با لپ تاپ با ویندوز سون مشکل داشتم و با تهیه کابل که در پایین است با cdراه انداز هیچگونه تغیری به وجود نمی امد
ولی با مراجه سایت سازنده ان نرم افزاری ارایه داد که پس از نسب وبدونه هیچ گونه تغیری هرگونه اپگرید را انجام میدهم
اکر خواستید کام پورت را تعویض کنید
Device Manager بعد port (com&LPT) بعد Prolific USB-to-Serial Comm Port کلیک راست پریپرتیس گزینه پرت ستینگ کادر ادونسید را بزنید در قسمت پایین کام پورت نامبر را یا 1 یا 2 قرار دهید و کلید تایید را بزنید
تاکید میکنم بعد از هرمرحله بایید کامپیوتر را ری استارت کنید
با سلام
ببخشید شاید سوالم کمی مبتدی باشه
ولی میشه یکیتوضیح بده که از این در کجا استفاده میشه؟
منظور از برنامه ریزی چیه؟
با تشکر

b_cral

کاربر vip
کاربر
2007-03-01
81
100
آذربایجان
سلام آقا من قسمت کام کامپیوترم کارنمیکنه منظورم همون کام آراس232که میخام با کابل رسیورو آپگریدش کنم.و متاسفانه فقط یه کام دارم.چون مطمنم کارنمیکنه باسیستم دیگه زدم کارکرد اما یه سوالی داشتم از کجا بفهمم که کام سیستم خرابه.بعدش آیا درست میشه.ثانیا هم مبدلی یا نقشه ای هست که به جای کام از یوس ابی استفاده کنم یعنی یک سر سیم همون آراس232که بخوره به رسیور وسیددیگشم به یواس بی ممنون میشم راهنماییم کنین

بالا