آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تبدیل RS232 به USB برای لپ تاب

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
با سلام
ببخشید شاید سوالم کمی مبتدی باشه
ولی میشه یکیتوضیح بده که از این در کجا استفاده میشه؟
منظور از برنامه ریزی چیه؟
با تشکر

سلام میبخشید من دیر متوجه سوال شما شدم وپوزش میخواهم

دوست عزیز مادر بورد های قدیم دارای پورت کام میباشند که از ان جهت ارتقاع نرم افزار با برنامه های خاص خودش برای خیلی از دستگاه ها از جمله م ا ه و ا ر ه استفاده میشود.....................
ولی مادر بوردهای جدید از جمله لب تاب ها دارای کام پورت نیستند و دارای USB هستند و همانطور که در بخش اول میبینید عکسی از سخت افزار موجود در بازار را انداختم و این نرم افزار هم جهت راه انداختن کامل است جهت برنامه ریزی مثلا با لب تاب..........

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir 62

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,070
تهران
tvserviceiran.com
سلام آقا من قسمت کام کامپیوترم کارنمیکنه منظورم همون کام آراس232که میخام با کابل رسیورو آپگریدش کنم.و متاسفانه فقط یه کام دارم.چون مطمنم کارنمیکنه باسیستم دیگه زدم کارکرد اما یه سوالی داشتم از کجا بفهمم که کام سیستم خرابه.بعدش آیا درست میشه.ثانیا هم مبدلی یا نقشه ای هست که به جای کام از یوس ابی استفاده کنم یعنی یک سر سیم همون آراس232که بخوره به رسیور وسیددیگشم به یواس بی ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام

دوست عزیز شاید کام شما هنوز تعریف نشده باشد واگر هم یه کام شما کار میکند با همان هم میتوانید استفاده کنید به Device Manager کنترا پنل بروید ببینید اگر جلوی بخشی از ان علامت ? میبیند بدانید که تعریف نشده و شما cd نرم افزار مین برد تان و یا با اپدیت کامپیوترتان میتوانید انرا نصب کنید................

در ضمن اگر به بخش اول نگاه کنید سخت افزار موجود در بازار را عکس ان است و شما با تهیه ان با نصب نرم افزار مربوطه که قرار دادم میتوانید از USB دستگاه تان استفاده کنید

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=18030&page=3

y.biuk

کاربر
2010-07-01
1
0
سلام شعبانیان عزیز

من مبدل مدل wiproدارم با pcخوب کار میکنه ولی با لب تابم (نصب میشه)و تمام مراحل رو درست انجام میدم ولی موقع ابگرید دستگاه پورت را شناسایی نمیکنه از کام 1به2به3به4میره با تست کام هم خطا میده لبتابم مدل ایسوز قدیمیه ولی usbان سالمه . راهنمایی بفرماید

بالا