آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ایفون تصویری سوزوکی

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
باعرض سلام و احترام خدمت همه
یک ایفون تصویری هست ۵سیم تعمیرکار سیمهای ۱تا۴ برعکس زده. تصویر نداشت که برد تصویر tft بررسی شد یک دیود سوخته داشت که با تعویض اون تصویر برگشت.الان تصویر دارم صدای بالا به پنل بیرونی وجود داره ولی صدا از پنل بیرون به پنل داخلی ندارم.اول دهنی خازنی پنل بیرون چک کردم هم داغ میشد هم کاملا شورت شده بود دهنی با دهنی تلفن ثابتی دم دست تعویض شد هنوز صدا رو ندارم.حتی به ایسی Lm386g روی برد پنل بیرونی شک کردم با تعویض اون هم درست نشد.
لطفاً راهنمایی بفرمایید مدار صدا از بیرونی به پنل داخلی چگونه است.ایا نداشتن صدا از پایین به بالا مشکل از پنل پایین است یا پنل داخلی.بسیار سپاسگزارم.ممنونم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
222
263
درود بر شما مدل دستگاه چیه .و ایا صدای زنگ را در پنل داخلی داری یانه؟

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
خیلی خیلی ممنونم محبت فرمودید
مدل sz_727m
بله صدای زنگ مشکلی نداره صدای گوشی به پنل بیرونی هم وجود داره

پیوست‌ها

• 306.7 کیلوبایت بازدیدها: 27
  • Like

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
سپاسگزارم ممنونم داخل پنل ایسی utc386 داره
بعد از تعویض lm386g و تغییر نکردن من اومدم ایسی کهنه lm386g بجای utc386پنل داخلی قرار دادم ولی این کار باعث شد زنگ هم قطع بشه که بناچار ایسی برگردوندم سرجایش
استاد بنظر شما زنگ تقویت میشه شاید ایسی امپ پنل داخلی سالم باشه وگرنه زنگ هم تقویت نمیشد

• Like

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سپاسگزارم ممنونم داخل پنل ایسی utc386 داره
بعد از تعویض lm386g و تغییر نکردن من اومدم ایسی کهنه lm386g بجای utc386پنل داخلی قرار دادم ولی این کار باعث شد زنگ هم قطع بشه که بناچار ایسی برگردوندم سرجایش
استاد بنظر شما زنگ تقویت میشه شاید ایسی امپ پنل داخلی سالم باشه وگرنه زنگ هم تقویت نمیشد
خب پس آیسی زنگ و تقویت صدا سالم هستن.
خودتون با یک منبع به پنل داخلی صدا اعمال کنید.
و ترجیحا تصویر برد هم قرار بدید.

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
درود استاد لطفاً در یک توضیح مختصر راهنمایی بفرمایید.یعنی یک صدا رو با سیم صدا ومنفی وارد پنل داخلی کنم؟استاد ضمنا پنل بیرونی دو زنگه است که وقتی سیم زنگ به یک ورودی وصل میکنیم زنگ ندارم مجبورم از شستی دیگه پنل بیرونی استفاده کنم.گفتم شاید سرنخی باشه

• Like

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
درود استاد لطفاً در یک توضیح مختصر راهنمایی بفرمایید.یعنی یک صدا رو با سیم صدا ومنفی وارد پنل داخلی کنم؟استاد ضمنا پنل بیرونی دو زنگه است که وقتی سیم زنگ به یک ورودی وصل میکنیم زنگ ندارم مجبورم از شستی دیگه پنل بیرونی استفاده کنم.گفتم شاید سرنخی باشه
درود،
بله به همین شکل که گفتید صدا اعمال کنید.
منبع هم ترجیحا MP3 پلیر یا همچین چیزی.
بشخصه قسمت صوتی رو به همین شکل آزمایش میکنم.
قسمت تصویر هم با خروجی CVBS دستگاه دیجیتال.

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
واقعا سپاسگزارم محبت فرمودیدکه با صبوری و صداقت راهنمایی کردید درود

• Like

پاپ

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-21
106
43
سلام خسته نباشید.استاد یک صدا به مانیتور وصل کردم مانیتور صدا داشت.پس الان مشکل از پنل بیرونی است استاد هرچی بررسی میکنم برد صدا پنل بیرونی بجز یک ایسی Lm386g چیز دیگه ای نداره که اونم تعویض شده.استاد بنظر شما کپسول دهنی تلفن ثابت بجا کپسول دهنی پنل بیرونی قرار دادم فرقی داره ؟
برای صدا دادن به مانیتور یک وسیله پخش صدا بود چند بلندگوی کوچیک داشت یک لحظه دوسیم بلندگو دادم به مانیتور صدا وجود داشت.
میگم شاید شاید ایسی امپ مانیتور مشکل داشته باشه که صدای بلندگوی تقویت شده رو پخش میکنه ولی صدای پنل بیرون تقویت نمیکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
بالا