آی پی امداد
abtahi

مشکل: از کار افتادن تمام امپرهای پراید اعم از سرعت ، دور موتور و قطع شدن نشانگر سی ان جی و ریپ زدن خودرو

alizx

کاربر
2023-11-03
2
2
مشهد
سلام و عرض ادب
پراید مدل ۸۸ حین حرکت یا درجا کاملا تمامی امپرها میفتند و از نو بعد از چندبار کاملا استپ میشن...دچار افت شتاب و گاز نخوردن هم هست... وایر تعویض شده... شمع تعویض شده... باطری تعویض شده... افتامات تعویض شده... اخیرا متوجه شدم با کشیدن سیم فشنگی اب امپرها درست میشن فشنگی هم تعویص شده اما درست نشد... اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم🌹

a.mi.r

کاربر
2024-07-13
1
0
خراسان
سلام.استاد .من پراید مدل 90دارم چراغهای پشت امپر و علامتهای میاد ولی دور موتور و امپراب و امپر بنزین وکیلومتر شمار قطع میشه وقتی کابل باطری رو برای 1ساعت جدامیکنم.بعدمیزارم باز امپرها میاد و کار نمیکنه ولی شلاق میزنه و بعد یک روز باز دوباره از کار میفته لطفاً راهنمایی بفرمایید باتشکر

far.

کاربر
2024-07-22
4
1
همدان
با سلام پراید صبا مدل 89 دوگانه کارخانه ، چند مدتی هست که همه عقربه های صفحه کیلومتر و حتی نشانگر دیجیتالی میران گاز سی ان جی ، قطع و وصل میشن و همون زمان ماشین هم به ریپ زدن می افته ، کارهای انجام شده چک فیوزها ، عوض کردن افتومات دینام ، چک شمع و وایر شمع ، اما پیش هر کی بردم عیب رو تشخیص ندادن چه برسه که بخوان درست کنن ، ممنون میشم راهنمایی کنید ، با سپاس

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
413
496
اراک
فیوزهای داخل کاپوت را هم بررسی و سولفات زدایی کنید

dds1

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
413
496
اراک
سوکت گرد کنار یا پشت رله دوبل را هم باز و با اسپری کنتاکت شوی شسته و دوباره ببندید

عیب شایع کیلومتر های کروز لحیم سردی روی برد را دقیقا بررسی کنید اگر دینام بیش از حد شارژ کند وریستور پشت برد خراب میشود این هم تجربه یکی از اساتید بود در اینستا که به اشتراک گذاشتم

پیوست‌ها

• 396.3 کیلوبایت بازدیدها: 11

khalooka

کاربر
2024-08-19
1
0
بجنورد
سلام مشکل حل شد؟ از چی بود؟
سلام و عرض ادب
پراید مدل ۸۸ حین حرکت یا درجا کاملا تمامی امپرها میفتند و از نو بعد از چندبار کاملا استپ میشن...دچار افت شتاب و گاز نخوردن هم هست... وایر تعویض شده... شمع تعویض شده... باطری تعویض شده... افتامات تعویض شده... اخیرا متوجه شدم با کشیدن سیم فشنگی اب امپرها درست میشن فشنگی هم تعویص شده اما درست نشد... اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم

بالا