آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ارتباط ADSL با تلفن بیسیم؟

saeediust

کاربر
2009-07-16
5
16
سلام به دوستان
سال نو مبارک
من یه تلفن KX-TG2257 دارم و مشکلم باهاش اینه که از وقتی که ADSL واسه خونه گرفتم، در حین مکالمه صدای من برای طرف مقابل بسیار ضعیفه ولی صدای طرف مقابل برای من کاملا عادیه و مثل قبل هستش
به نظر اساتید مشکل واقعا به ADSL ربط داره یا نه؟
اخه یکی از دوستام هم که اتفاقا اون هم تلفن پاناسونیک داره و جدیدا گرفته، اون هم با همین مشکل مواجه شده و از وقتی ADSL گرفته، صداش برای طرف مقابل ضعیفه
لطفا راهنماییم کنیم
ممنون
یا علی

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
سلام به دوستان
سال نو مبارک
من یه تلفن KX-TG2257 دارم و مشکلم باهاش اینه که از وقتی که ADSL واسه خونه گرفتم، در حین مکالمه صدای من برای طرف مقابل بسیار ضعیفه ولی صدای طرف مقابل برای من کاملا عادیه و مثل قبل هستش
به نظر اساتید مشکل واقعا به ADSL ربط داره یا نه؟
اخه یکی از دوستام هم که اتفاقا اون هم تلفن پاناسونیک داره و جدیدا گرفته، اون هم با همین مشکل مواجه شده و از وقتی ADSL گرفته، صداش برای طرف مقابل ضعیفه
لطفا راهنماییم کنیم
ممنون
یا علی
سلام :
دوست عزيز فكر كنم مشكل شما در صافي بين ديتا و تلفن كه براي adsl نصب كرده ايد باشد ميتونيد با تعويض يا اصلاح ان به نوع پهن باند به نتيجه برسيد .
موفق باشيد .

saeediust

کاربر
2009-07-16
5
16
با سلام
فکر نکنم مشکل از تلفن باشه چون وقتیadslنصب میکنید صدای تلفن نصبت به قبل ضعیفتر میشه ماله منم همینطور .

اخه یه تلفن معمولی با سیم دارم که با اون هیچ مشکلی ندارم

TAMIN

VIP PLUS
VIP PLUS
کاربر
2009-07-07
301
2,926
سلام
اگر فقط با گوشی های پاناسونیک مشکل دارید و با بقیه گوشی ها ایرادی در کار نیست باید
در ورودی میکروفن این گوشی برای تقویت صدا تغییراتی بدهید . البته خود دهنی هم ممکن است
ضعیف بشود که با تعویض آن مشخصمیشود . برای افزایش صدا نیز مقاومت مربوط به ورودی صدا
که رابط بین پری و آمپلی است راتغییر دهید تا صدا تقویت شود .

بالا