آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ابریزی لباسشویی زی رباط در هنگام ابکشی

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
لباسشویی زی رباط در هنگام ابکشی ابریزی دارد اگر دوستان در مورد رفع ان تجربه ای دارند از راهنمایشان کمال تشکر را دارم

باید محل نشتی رو چک کنی
احتمالا شیلنگ تخلیه و یا از قسمت پمپ آبریزی داره

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام هنوز خودم ان را باز نکردم اما زنگ زدم شرکت میگه باید دیکش رو باز کنیم وکاسه نمد وبوش ان تعویض وچسب کاری شود و310 هزار تومان هزینه دارد .قبلا زمان گارانتی همین مشکل رو داشتیم که میگفتند از جنس تاید شوینده است.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام هنوز خودم ان را باز نکردم اما زنگ زدم شرکت میگه باید دیکش رو باز کنیم وکاسه نمد وبوش ان تعویض وچسب کاری شود و310 هزار تومان هزینه دارد .قبلا زمان گارانتی همین مشکل رو داشتیم که میگفتند از جنس تاید شوینده است.

تا زمانی که محل نشتی مشخص نشه نمیشه گفت ایرادش چیه
تعوض بلبرینگ و کاسه نمد درصورتیه که نشتی از محل خروج شافت درام یا همون بلبرینگ باشه
این هم باید خدمتتون عرض کنم که اگه از بلبرینگ و کاسه نمد باشه در زمان شستشو هم باید نشتی آب داشته باشید
یه مقدار قیمت طرف هم بالاست
با یک تعمیرکار دیگه هم مشورت کنید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
دقیقا من هم با نظر شما موافقم سابقا خودم کارهای لباسشویی انجام میدادم خودم باز میکنم وبررسی میکنم این پست را زدم تا از تجارب همکاران در این زمینه استفاده کنم ممنون از راهنمایی شما

AMIRSD

کاربر
2011-09-16
14
15
سلام بیشتر لباسشویی های زیرووات و کندی از شیلنگ جاپودری به دیگش آب میده شیلنگ جاپودری به دیگش و با چسب مزدا آببندی کن
شاهوردی بابل 09112156252

بالا