آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: E12 در ماشین لباسشویی WESTPOINT مدل WML-7108.EX

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
من یه لباسشویی وست پوینت مدل WML-7108EX دارم که به وقتی به برق میزنی و با سلکتور روشن کنی روی صفحه نمایش E12 شروع به چشم زدن می کند و دیگر هیچ کاری انجام نمیشه یعنی با انتخاب برنامه شستشو (سلکتور قادر به انتخاب برنامه هست)و استارت نشده
و حتی درب هم قفل نمیشه
میخوام بدونم عیب از نرم افزا هست یا سخت افزار و اگه برد خراب باشه از کدام قطعات هست و از کجا قطعاتش یا برد کامل را میتونم تهیه کنم.
اگه از دوستان کسی داره قیمت را پیام کنه ممنون میشم.
با سپاس از شما
E12.jpgبرند.jpg

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیز درلیست خطاهای این دستگاه خطای 12مربوط به شیر برقی والمانهای آن نوشته است به نظرم میرسد هیدروستات سیم کشی وسوکت های آن راکنترل کنید

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
ممنون از توجه شما
تست میکنم و ن
اگه امکان داره لیست خطا ها را برام بذارید ممنونم

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
ممنون از توجه شما
تست میکنم و ن
اگه امکان داره لیست خطا ها را برام بذارید ممنونم
ابتدا ریست کنید وبعد سراغ عیب فبزیکی بروید-یه جایی توی این سایت نحوه ریست پاکشوما یا هاردستون نوشته بودند که کدمشابه مال شماست،پیدا نکردم براتون بذارم....

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
سلام
صاحب لباسشويي امروز بيان كرده كه آب به برد رسيده بوده و برده پيش يكي از همكاران و برد را با تينر شستن و گفته برد سوخته .
آيا برد قابل تعميره و يا ميشه از جايي تهيه كرد؟

saeedmoh144

کاربر
2012-04-16
24
28
نحوه ریست کردن برد اول رو برنامه کتان روشن کن دکه انتخاب دما رو فشار بده بعد واتر لول و فشار بده بشن سر هم تکرار کن تا عدد ttl1 بیاد بعد استارت کن برد ریست شه نتیجه شو بزار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mamush

saeedmoh144

کاربر
2012-04-16
24
28
پشت برد هم سه تا ترایاک یا چن تا مقاومت و خازن هست مربوط به شیر برقی اونا روهم تست کن

mamush

کاربر vip
vip
کاربر
2007-07-11
171
427
تست مي كنم و نتيجه را اعلام مي كنم .
آدرسي برا سفارش داريد؟

بالا